GlassWire indir

GlassWire indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
35 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GlassWire programını kullanarak bedava bir şekilde bilgisayarınızın ağ trafiğini tescil aşağıda tutabilirsiniz.

GlassWire programı, bilgisayarında ücretsiz bir firewall yani güvenlik duvarı kullanmak isteyen kullanıcıların seçim edebilecekleri seçenekler arasında yer alıyor ve ayrıca kolay kullanılır yapısı keza de sıkı emniyet önlemleri sunması baştan sona ilginizi çekecektir. Windows’un kendi içerisinde gelen güvenlik duvarının yetersizliğini dikkate alırsak GlassWire’ın sunabildiklerine gelin birlikte göz atalım.

Programın aktif olarak internet bağlantınız üzerinden gerçekleşen işlemlerin kaydını tutması ve kesin olmayan bir işlem farkettiğinde bunu durdurarak size bilgi vermesi bir uçtan bir uca bilgisayarınıza bulaşmış olan zararlı yazılımlara karşı etkin bir engellemede bulunabiliyorsunuz. Bir Takım antivirüs programlarının ağ gözetiminin yetkisiz olabilmesi ve bu nedenle bütün tehditleri durduramaması nedeniyle GlassWire’ı başlıca antivirüs yazılımınıza takviye olacak bir vasıta olarak kullanabiliyorsunuz.

Ağ bağlantısını gözlemlemek dışarıya programın el atabildiği diğer konuları listelemek icabında;

Sistem dosyası değişiklikleri Uygulamalardaki şansın dönmesi ARP spoofing işlemleri DNS değişiklikleri Uzakta bilgisayar izlemesi

Dileyen kullanıcılar tescil dışına çıkarak ağ aktivitelerinin kaydının tutulmamasını da sağlayabiliyor ve bu nedenle denemeler, gizlilik gerektiren durumlar gibi hallerde içinden gelerek güvenlikten biraz feragat edebiliyorlar.

Eğer PC güvenliğinizi koruyabilmek için yeni bir emniyet arabulucu arayışınızdaysanız GlassWire’a elbette göz atmalısınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

35 kez indirildi