gMaps indir

gMaps indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

gMaps, Google’ın popüler Haritalar uygulamasını Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza taşıyor.

Harita uygulaması olarak Google Maps’i seçim eden biriyseniz gMaps’i Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza yükleyerek internet tarayıcısına ihtiyaç duymadan adres araması gerçekleştirebilir, aradığınız adrese çabucak ulaşabilirsiniz.

Her ne değin eleştirilere maruz bırakılsa da konum tespit etme yönünden en başarılı bulduğum harita servisi Google Maps. Adres saptama ederken tabiri uygun ise nokta atışı yapan Google Maps, web tarayıcı üzerinden ulaşılabiliyor ve devlete ait Windows uygulaması bulunmuyor. gMaps ise bu platformdaki kaliteli harita uygulaması eksikliğini kapatıyor.

Google Maps’i Windows cihazımızda kullanmamıza imkan veren gMaps’te bulunduğunuz yerden gideceğiniz yere yol tarifi alabildiğiniz gibi iki adres belirterek te yol tarifi almanız muhtemel. Yol tarifi seçenekleri ise epeyce pozitif. Arabanızla, yürüye yürüye, toplu taşıma aracını kullanarak hatta bisikletinizle gideceğiniz yere nasıl ulaşacağınızı görebiliyorsunuz.

Sesle konum aramayı da destekleyen gMaps’te dahili pusula da bulunmakta. Sol üst köşeden ulaşabileceğiniz pusula butonu doğru yönünüzü kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Keza “beni bul” özelliğini kullanarak mevcut konumunuzu kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi