GoCrypt Basic indir

GoCrypt Basic indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızda bulunan dosyaları anında şifrelemek ve sonra bulut depolama servislerinde yedeklemek için kullanabileceğiniz bir program.

GoCrypt Basic programı bilgisayarınızdaki dosyaları şifrelemek ve sonra bulut depolama servislerinde paylaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay programlar arasında yer alıyor. Programı bilgisayarınıza kurmanızın peşinde dosdoğru sağ tık menüsüne gelen seçenekler tamamen programı açmadan dosyalar üzerinde istediğiniz işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu menüde yer alan seçenekleri kullanarak doğrudan doğruya dosyalarınızı şifreleyebilir ve e-posta adresinizden gönderilmesini sağlayabilirsiniz. bulunan öteki seçeneklerde ise Dropbox yoksa Google Drive üzerinden paylaşmak yer alıyor. Bu Nedenle çoğunlukla bulut depolama hizmetlerinin handikaplarından birisi olan dosya güvenliği konusunda huzursuz olmanıza lüzum kalmayacak.

Dosyalarınız daha bilgisayarınızdan ayrılmadan önce AES şifreleme algoritması ile şifrelenecektir ve bu nedenle hem transfer keza de depolama esnasında hiç bir sorun yaşamadan güvenle saklayabileceksiniz.

Herhangi bir arayüze gereksinim duymayan program, arkaplanda çalışıyor ve bütün işlemlerini sağ tık menüsünden halledebiliyorsunuz. Hem, şifrelenmiş dosyalarınızı ayrıca bilgisayarınızdaki bir konuma keza de bulut depolamaya benzer anda uğraşmadan gönderebiliyorsunuz. Yani bir yedekleme arabulucu olarak kullanılabilen programın sağladığı güvenlik bir uçtan bir uca meslek belgelerinizi bile zahmetsizce öteki servislerde saklayabilirsiniz. Eğer şifreli dosyaları başkaları ile de paylaşmak isterseniz tek yapmanız gereken onların e-posta adreslerini de programa girmek.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi