GOM Cam indir

GOM Cam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GOM Sırça, PC ekranı, web kamera ve oyun kaydolma seçenekleri sunan ekran videosu çekme – alma programı.

GOM Sırça, Windows PC kullanıcısı olarak bedava indirip deneyebileceğiniz ekran videosu çekme programı. PC ekranınız, web kamera akışınız veya oyun ekranınızı yüksek kalitede kaydedip doğrudan sosyal ağlara yükleyebiliyorsunuz.

Bilgisayarda film izleyen kullanıcıların birincil tercihi GOM Player’ı geliştiren ekibin imzasını taşıyan GOM SIRÇA, her şeyi kaydolma yeteneğine sahip kolay kullanımlı bir ekran videosu alma programı. Bilgisayar ekranınınız, oyununuzu veya web kameradaki bir görüntüyü kolaylıkla kaydetmenin yanı sıra tescil sırasında ekran görüntüsü alma, 4x’e dek yakınlaştırma, farklı şekiller çizme, efekt ekleme şansına sahipsiniz. Keza şimdiye kadar birçok ekran video çekme – kaydetme programında olmayan kaydın belirlediğiniz zamanda otomatik olarak başlama özelliğini de sahip GOM SIRÇA.

Türkçe dil desteği sunmamasına karşın son derece sadece, modern arayüze sahip olduğundan kullanırken sorun yaşamayacağınızı düşündüğüm GOM SIRÇA, ekran, web kamera ve oyun olmak üzere üç seçenek sunuyor. Ekran kaydolma fonksiyonunda bütün ekran, belirli bir alan veya değer girerek oluşturduğunuz bir alanı kaydetme seçenekleri sunuluyor. Web kamera kaydetme fonksiyonunda bilgisayarınıza alt web kameranın lensleri kadar çekilen resimlerin kaydını tutuyor. Aniden fazla web kamera bağlıysa cihazlar listesinden tercih yapabiliyorsunuz. Oyun kaydolma fonksiyonunda da online oyun ya da DirectX/Open GL tabanlı bir programın ekran videosunu çekmenize müsade veriliyor.

Tescil esnasında CPU kullanımı epeyce az olan programın ücretsiz sürümünde 20 dakika tescil yapma limiti var ve videoların köşesine filigran iliştiriliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

36 kez indirildi