GOM Mix Pro Full indir

GOM Mix Pro Full indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
162 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kullanımı kolay video düzenleme programı

GOM Mix Pro, Windows kullanıcıları için nasihat edeceğim kullanımı basit video düzenleme programı.

YouTube gibi platformlarda video içerikleriyle öne çıkan herkesin bilgisayarında muhakkak bulunması gereken programlardan biri. Profesyonel efektleri videolarınıza tek tıkla uygulayabileceğiniz, fantastik filtrelerle süsleyebileceğiniz harikulade bir video edit programı. Hem de ücretsiz deneme sürümüyle geliyor!

Video içeriklerin öne çıktığı dönemde kendimce her bilgisayarda olması gereken bir program GOM Mix Pro. İsminden profesyonellere yönelik olduğunu düşünebilirsiniz ancak açılış düzeyindeki kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği, ismini sunduğu özelliklerden bölge bir video düzenleme yazılımı. YouTube veya diğer bir çevrimiçi platforma ahenkli olarak video yüklüyorsanız bu programı muhakkak kullanmalısınız. Ayrı formatlarda videoları içe transfer, basit birkaç tıklamayla videoları düzenleme, videoya metin ve altyazı ekleme veya görsel sipariş verme, ses ekleme ve düzenleme, 40’dan fazla filtre ve 20’in üzerinde geçiş efekti ile profesyonel videolar oluşturma, video işleme durumunu önizleme ekranında gerçek zamanlı olarak görme ve daha saymakla bitiremeyeceğim hoş özelliklere sahip bir video düzenleme programından bahsediyorum.

GOM Mix Pro Özellikleri:

Video hızını akort etme (0.5x – 4.0x) Ses ve ses efektleri (Arka plan sesleri ve ses efektleri) Fotoğraf filtreleri ve şablonlar (Rengarenk filtreler ve temalar) Detaylı döndürme ve kırpma ayarları

İndirİndir

162 kez indirildi