GOM Player indir

GOM Player indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Camtasia Studio en başarılı ekran videosu kaydolma ve video düzenleme araçlarından biridir

Camtasia Studio kullanıcılara ekran videosu kaydolma konusunda tezgâhtar olan ve bunun yanında geniş video düzenleme seçenekleri sunan başarılı bir ekran videosu çekme yazılımıdır.

Camtasia Studio ile ekranınızın açıklanmış bir bölümünün veya tamamının görüntüsünü video dosyaları olarak kaydedebiliyorsunuz. Program ile sunumlar içerisine yerleştirebileceğiniz videoları ve video rehberleri zahmetsizce hazırlayabiliyorsunuz. Program size video kayıt işlemi bittikten daha sonra kaydettiğiniz videolar için önizlemeler sunuyor ve çalışmanızı tamamlamadan çalışmanız hakkında us sahibi olmanıza tezgâhtar oluyor. Camtasia Studio ile kayıt yaparken mikrofonunuzdan çıkan sesleri kullanarak videolarınıza sesli anlatımlar da ekleyebilirsiniz.

Camtasia Studio ayrıntılı bir şekilde videolarınızı düzenleyebilmenize de imkan tanıyan araçlarla donatılmış. Kayıt işleminden sonradan kullanacağınız arayüzde video kesme gibi işlemleri uygulayabileceğiniz araçlara ulaşabiliyorsunuz ve bu sayede kaydettiğiniz videodaki istenmeyen bölümlerden kurtulabiliyorsunuz. Bunun yanında kaydettiğiniz videolara öbür ses kayıtlarıda ekleyebiliyorsunuz. Programın videolara ses ekleme özelliği ile videolarınıza arkaplan müzikleri de ekleyebilirsiniz. Bunun yanına Camtasia Studio videolarınıza resim içinde resim, ses efektleri, manzara efektleri ve başlıklar gibi farklı efektleri eklemenize de asistan oluyor.

Camtasia Studio kaydettiğiniz videoları öbür formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilmekte. Program yüksek nitelikli videolar için oldukça başarılı bir sıkıştırma yöntemi kullanıyor ve düşük dosya boyutuna karşın kaliteden ayrıcalık vermeyen videolar yaratabiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi