GOM Player indir

GOM Player indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GOM Player, popüler video ve medya dosyalarının tamamını bilgisayarlarınız üzerinde oynatabileceğiniz bedava bir medya oynatıcısıdır.

GOM Player, bilgisayar kullanıcılarının değişmez diskleri üstünde yer alan bütün video ve ses dosyalarınız zahmetsizce oynatabilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Piyasada yer alan bütün popüler ses ve video dosyası uzantılarını destekleyen ve sorunsuz bir şekilde oynatan GOM Player içerisinde yer alan yerleşik codec motoru bir uçtan bir uca, kullanıcıların ekstradan bir codec paketi indirmelerine gerek kalmaz.

Oldukça basit bir montaj aşamasının arkasından, varsayılan medya oynatıcı olarak GOM Player’ı kullanıp isteyip istemedikleri kullanıcılara sorulur ve hem GOM Player yardımıyla oynatmak istediğiniz dosyaları seçme şansı da size sunulur. Kısa sürede tamamlanan montaj işleminin ardından programı başta çalıştırdığınız vakit, karşınıza gelen medya performansınızı artırmaya yönelik olarak hazırlanan yapılandırma ayarlarını bir sefere kasten belirlemeniz gerekiyor.

Programı ilk önce kullanıyor bile olsanız, sahip olduğu kullanıcı dostu ve kolay anlaşılabilir arayüzü doğru hiçbir zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebilirim. Zaten daha önce bir medya oynatıcı kullandıysanız, GOM Player’ın arayüzüne de fazla çabuk alışacaksınız.

GOM Player’ın kullanıcı arayüzü üzerine sağ klik tıklayarak açacağınız menü yardımıyla programın sahip olduğu birçok fonksiyona ve işleve doğrudan ulaşabilirsiniz. Hem medya oynatıcının alt bölümünde bulunan teftiş düğmeleri yardımıyla ses ve video dosyalarınızı zahmetsizce yönetebilirsiniz. Tüm bunların dışarıya GOM Player’ın kullanıcılara sunduğu bir hoş nitelik de tema desteğidir. Bu sayede medya oynatıcınızı istediğiniz şekilde özelleştirebilir ve GOM Player’ı en beğendiğiniz temayı seçerek kullanabilirsiniz.

Testlerim sırasında herhangi bir donma, takılma ya da bastırma gibi bir sorunla karşılaşmadığım GOM Player, bütün medya formatlarını sorunsuz şekilde oynatıyor ve oynatma işlemleri sırasında bilgisayarın genel performansını kuşkusuz etkilemeden çalışıyor. AVI, MPEG, DAT, WMV, ASF, ASX, MP4, MKV gibi medya formatlarının tamamını ve çok daha fazlasını destekleyen program, hem gelişmiş bir altyazı desteğine de sahiptir.

SMI, SRT, RT, SUB ve daha çoğu altyazı formatını sorunsuz şekilde çalıştıran program, altyazıları istediğiniz şekilde özelleştirmenize de ihtimal sağlamaktadır. Böylece ki videolarınız ve altyazılarınız aralarında herhangi bir senkron kayması varsa, bunu bile GOM Player ile kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Kendi çalma listelerinizi hazırlayabileceğiniz, altyazılarınızı istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz, ekolayzır ayarlarını yapabileceğiniz, video ayarlarını özelleştirebileceğiniz ve fazla daha fazlasına sahip olabileceğiniz ücretsiz ve güçlü bir medya oynatıcıya gereksinim duyuyorsanız GOM Player’ı mutlaka denemelisiniz.

DEVAMINI OKU
ARTILAR

Gelişmiş altyazı seçeneği

Codec arama seçenekleri

Codecler dahil geliyor

Skin (Kaplama) desteği

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi