GOM Studio indir

GOM Studio indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
43 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GOM Studio, canlı yayınlar ve sunumlar yapmanıza yardımcı olan bir programdır.

GOM Studio, sosyal medya hesaplarınız üzerinden canlı yayın yapmanıza tezgâhtar olan bir program olarak karşımıza çıkıyor. Bilgisayarınızı kullanarak kullanabileceğiniz programa sosyal ağ hesabınızın yayınlama linkini kaydediyor ve bilgisarınızın kamerasını kullanarak yayın yapabiliyorsunuz.

Epeyce kolay bir kullanıma sahip olan GOM Studio, 1080p kaliteye değin canlı yayınlar yapmanıza ihtimal karşılayan bir tezgâhtar programdır. Video oynatıcılarıyla tanıdığımız GomLab tarafından piyasaya sürülen GOM Studio ile kolay bir şekilde yayınlarınızda düzenleme yapabiliyorsunuz. Sosyal medya uygulamalarının canlı yayın özelliğine kavuşmasıyla birlikte yaygınlaşan canlı yayınlar sebebiyle GOM Studio’nun herkesin bilgisayarında olması gerekiyor. Eğer etkin bir şekilde canlı yayınlar yapıyorsanız GOM Studio’yu mutlaka denemelisiniz.

Işlevsel özelliklere sahip olan GOM Studio, videolarda düzenleme yapma imkanı sağlıyor ve daha efektif yayınlar yapabiliyorsunuz. Özellikle YouTube ve Twitch gibi platformlarda yaptığınız yayınlarda GOM Studio’yu mutlaka kullanmalısınız. İşinizi oldukça kolaylaştıran GOM Studio’yu sakın kaçırmayın.

GOM Studio’yu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

43 kez indirildi