Google Drive indir

Google Drive indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Drive üstünde sakladığınız bütün dosyalarınıza Windows üzerinden erişmek için kullanabileceğiniz Google’ın devlete ait Google Drive programı.

Google’ın çevrimiçi dosya depolama servisi uzun yıllardır bütün internet kullanıcıları kadar bekleniyordu.

Google Drive adı bahşedilen bu programı kullanarak Google Drive aktif ayla getirilmiş hesabınıza program üzerinden erişebilir ve Google Drive web servisi üstünde sakladığınız bütün dökümanlara, belgelere ve dosyalara bilgisayarınızdaki bir klasörü kullanıyormuşsunuz gibi erişebilir ve cihazlarınız arasındaki dosya aktarımını hiç zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Programı yükledikten sonradan tek yapmanız gereken drive.google.com adresine girdikten sonra Google Drive hesabınızı faal ayla getirmek.

Google Drive Özellikleri:

Dosyalarınızı depolamak için tehlikesiz bir yer Dosyalarınızı reel zamanlı olarak diğer kullanıcılarla paylaşma ve düzenleme Yeni dökümanlar ve sunumlar hazırlama Gmail ve Google+ entegrasyonu Zinde arama özellikleri 30’dan fazla dosya türünü tarayıcınız üstünde açabilme Yorum atma ve yorumlara cevap verme Hazırladığınız içerikler için otomatik kayıt

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi