Google Password Remover indir

Google Password Remover indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Password Manager ile şifrelerinizin bilgisayarlarda saklanmasının önüne geçin.

Google Password Remover, bilgisayarlarda saklanan Google hesaplarına ait şifrelerinizi seri bir şekilde temizlemenize yarayan basit bir araçtır.

Ortak kullanılan bilgisayarlarda rastlantı sonucu veya başka bir şekilde kaydedilmiş tüm Google’a ait hesaplarınıza ait şifrelerinizi silmenize ihtimal sağlayan bu ücretsiz program bir uçtan bir uca tüm hesaplarınız güvende kalıyor.

Google Password Remover’in çalışabildiği tarayıcı ve programları aşağı listeledik:

Google Talk Google Desktop Search Firefox Browser Internet Explorer (v7.x – v10.x) Google Chrome Google Chrome Canary/SXS CoolNovo Browser Opera Next Comodo Dragon Browser SeaMonkey Browser SRWare Iron Browser Flock Browser

Bu yazılımın eşsiz öelliklerinden biri de yerel sistemdeki veya başka bir bilgisayardaki herhangi bir kullanıcı hesabını, hatta şifrelenmiş google şifrelerini zeka kaldırmanıza olanak sağlamasıdır.

Google Password Remover sisteminizdeki şifreleri temizlemeden önce HTML, XML ve TEXT formatında yedeklerini alabilmektedir. Keza ‘portable’ bir yapıya sahiptir ve Windows XP’den Windows 8’e dek keza 32 bit hem de 34 bit sistemlerle ahenkli çalışabilmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi