GoTrusted Secure Tunnel indir

GoTrusted Secure Tunnel indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GoTrusted Secure Tunnel ile internet gezintilerinizin peşine düşüp takip edilmesini önleyebilirsiniz.

GoTrusted Secure Tunnel anonim gezinti yapma ve bireysel data güvenliğinizi koruma konusunda size asistan olabilecek bir VPN programıdır.

İnternet tarayıcılarımız üzerinde yaptığımız internet gezintileri normalde coğrafi konumumuzu bildiren IP adresi ve e-posta bilgilerimiz gibi bilgileri internet siteleriyle paylaşır. IP adresimiz ile saptama edilen coğrafi konumumuz bir uçtan bir uca internet siteleri bize erişim sunmayabilir. Bunun yanında hackerlar bilgisayarlarımıza sızabilmek için IP bilgilerimizi kullanırlar. Ayrıca internet gezintilerimizin izlenmesi de IP adresimizin takibi ile gerçekleşebilir. 

Bu gibi durumlar alıngan bireysel bilgilerimizi tehlike altına sokar. böylece IP adresimizin takibini durdurmak, internet üstünde yapılan bilgi alışverişlerimizi şifrelemek ve engelli sitelere antre olabilmek için bir VPN programına gereksinim duyarız. GoTrusted Secure Tunnel bu ihtiyacımızı karşılamaktadır.

GoTrusted Secure Tunnel internet üstünde yaptığımız görüntülü ve sesli sohbetleri, yazışmaları ve bilgi transferlerini SSL şifrelemesiyle gizler ve konum bilgilerimizi ayrı bir konumdaymışız gibi gösterir. Bu sayede erişime kapalı sitelere erişebiliriz. Hem bu maskelenmiş konumumuzu programın ayarlarından seçebilmekteyiz. GoTrusted Secure Tunnel ile herhangi bir WiFi ağını güvenli bir erişim noktası olarak da kullanabiliriz.

Eğer data güvenliğinize tartma veriyorsanız GoTrusted Secure Tunnel deneyebilirsiniz.

Anekdot: Programın 7 günlük deneme sürümünü etkinleştirmek için bu adresten üyelik açmalı ve ödeme bilgilerinizi girmelisiniz. Bu bilgileri girdikten sonra programı 7 gün bedava olarak kullanabilirsiniz. Bu zaman sonunda üyeliğiniz iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak başlayacak ve hesabınızdan para kesilecektir. Deneme süresi boyunca üyeliğinizi kapatarak aylık ödemeyi iptal edebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi