Gravit Designer indir

Gravit Designer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Başarılı ve bedava bir vektörel tasarım uygulaması

Gravit Designer, parmaklarınızın ucunda tüm özelliklerini kullanabileceğiniz başarılı bir vektörel tasarım uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Windows 10 işletim sistemine sahip cihazlarda kullanabileceğiniz bu gerçekte, ister pazarlama materyalleri, ister web siteleri için görseller, ister arayüz tasarımı ve hatta marifetli konsept tasarımlara değin her şeyi yapabilirsiniz. 

Ilk Kez Gravit Designer uygulamasının temiz ve sezgisel bir arayüzünün olduğunu söylemem gerekiyor. Üretme aşamasından çıktı alma aşamasına değin sahiden böylece fazla işlemi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Reel katmanlarla ve sembollerle enerjik tasarımlar hazırlayabildiğiniz Gravit Designer uygulamasında, paylaşılan stillerle birlikte ansızın artı dolgu, efekt ve modları kullanmanız mümkün. Hem metin, web yazı fontları, stiller ve daha fazlası için kuvvetli bir metin motoru da bulunuyor. Bütün bunlar gelişmiş arayüz, gelişmiş performans ve gelişmiş kararlılıkla birleşince en iyi araçlardan birine sahip olduğunu hissediyorsunuz. Oluşturduğunuz vektörel tasarımı PDF, SVG, PNG ve JPG formatlarında dıştan aktarmanız da mümkün. 

Gravit Designer uygulamasının en güzel yanı ise tamamen bedava olması. Dolayısıyla yeğlemek için ilk elden bir nedeniniz var. Kullanmanızı muhakkak öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

37 kez indirildi