Greenshot indir

Greenshot indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Greenshot ekran görüntüleri almanıza yarayan başarılı bir uygulamadır. Ekranın tamamının ya da istediğiniz bir bölümünün ekran görüntülerini zahmetsizce alabilirsiniz.

Greenshot farklı alanlara yönlendirilmiş yöntemlerle kolayca ekran görüntüleri edinmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Kurduktan daha sonra sistem tepsisinde program simgesi yoluyla özelliklerine erişebilirsiniz.

Bir pencereyi, kendi seçeceğiniz bir bölgeyi veya bütün ekran olacak şekilde ekran görüntüleri alabilirsiniz. aynı zamanda manzara düzenleyici doğruca aldığınız ekran görüntülerini kutup olarak yazıcıdan çıktı alabilir, panoya aktarabilir veya dosya olarak kaydedebilirsiniz.

Buna ek olarak aldığınız ekran görüntüleriyle ilgili yazdırma seçeneklerini yapılandırabilir veya görüntüler üstünde efektler uygulayabilirsiniz.

Editörü kullanarak aldığınız ekran görüntülerini düzenleyebilirsiniz. Misal olarak çizgiler ve oklar ekleyebileceğiniz gibi hem metin kutuları oluşturabilir, kesme, kopyalama ve yapıştırma gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

Çoklu dil desteği olan programın kurulumu sırasında Türkçe dil seçeneğini aktifleştirerek Greenshot’ı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Greenshot‘ın güzel özelliklerinden birisi de Imgur eklentisi baştan sona hemen olan olarak yakaladığınız ekran görüntülerini upload etme şansına sahip olmanız. Bu şekilde çektiğiniz ekran görüntülerini kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

sonuç olarak ücretsiz ve işinizi tam anlamıyla görecek bir ekran yakalama programına ihtiyacınız varsa Greenshot‘ı mutlaka denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi