GridinSoft Anti-Malware indir

GridinSoft Anti-Malware indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GridinSoft Anti-Malware ile bilgisyaarınızdaki virüsleri temizleyebilirsiniz

GridinSoft Anti-Malware eğer bilgisayarınız fena amaçlı yazılımların saldırısı altındaysa kullanabileceğiniz bir virüs temizleme programı.

İnternette gezinirken bambaşka dosyalar indirebiliyor, ayrı bağlantılara tıklayabiliyoruz. Kimi zaman da arkadaşlarımızdan veya başkalarından aldığımız harici bellekleri bilgisayarımıza takarak dosya transferi yapabiliyoruz. Tüm bu işlemler esnasında bilgisayarımıza virüsler sızabiliyor. Kimi virüsler internet trayıcılarımızı ele geçirip tarayıcı anasayfamızı, varsayılan arama motorumuzu değiştirirken gözden düşmüş reklamların görüntülenmesine sebep oluyorlar. Hem proxy veya DNS ayarlarımızı değiştiren virüsler internet üzerindeki veri trafiğimizi denetim ederek parola ve hesap bilgilerimizi çalabiliyorlar. İşte GridinSoft Anti-Malware bu tür dertlere tedavi olabilen bir yazılım.

GridinSoft Anti-Malware yalnızca virüs saptama etme ve arıtma amacına hizmet ediyor. Yani bu programı tam detaylı bir antivirüs programı olarak düşünmemekte üstünlük var. Antivirüs yazılımları gerçek zamanlı koruma sunmaktalar. GridinSoft Anti-Malware ise bilgisayarınızı kesintisiz izleyip takip etmek yerine gereklilik duyduğunuzda virüs taraması yapmanıza ve virüsleri temizlemenize muavin oluyor. GridinSoft Anti-Malware’ı antivirüs yazılımlarınızın bilgisayarınızı korumada tatmin edici olmadığı durumlarda kullanabilirsiniz.

GridinSoft Anti-Malware’in güzel yönü programın tarama hızının oldukça yüksek olması.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi