GuardAxon indir

GuardAxon indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızdaki dosyaları güvende tutabilmek için kullanabileceğiniz bedava bir şifreleme programı.

GuardAxon programı, bilgisayarınızda yer alan dosyalarınızı izinsiz kişilerden korumak için kullanabileceğiniz bedava bir şifreleme programı ve programı kullanarak en güvenilir şifreleme tekniklerini dosyalarda uygulayabiliyorsunuz. Şifrenizi eklediğiniz döküman ve dosyaların erişimi yetkisiz kişiler tarafından gerçekleştirilemiyor ve böylece diğer kullanıcılar hakkında endişelenmenize de lüzum kalmıyor.

Epeyce basit kurulan ve benzer kolaylıkta kullanılabilen program, herhangi bir teknik data gerektirmediği için deneyimsiz kullanıcılar bile bir kaç dakika içerisinde neyin nerede olduğunu bulacaklardır. Hedeflediğiniz dosyalarınız üstünde işlemleri yapmak için gereken dosya tercih menüsünü barındıran program, pek çok ayrı koruma formatını da destekliyor. Şifreleme algoritmaları arasında şunlar yer alıyor;

Blowfish DES AES 3DES AES-128 AES-120 Afterward

Bu şifreleme yöntemlerini uyguladıktan daha sonra bundan böyle dosyalarınız sizdeki şifre olmadıkça erişilemez olacaktır ve isteyen kullanıcılar bir değiştirme de alarak dosyalarını daha güvenli ışık halkası getirebilirler. Oysa şifrelenmiş dosyalara dıştan bakarak şifrelendiklerini çakmak muhtemel olmadığı için şifrelediklerinizi aklınızda tutmayı unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi