Hacked? indir

Hacked? indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hacked?, Windows 10 cihazlarınızda kullandığınız hesapların hacklenip hacklenmediğini öğrenebileceğiniz bir güvenlik uygulamasıdır.

Hacked?, bilgisayarlarınızda kullandığınız hesapların hacklenip hacklenmediğini öğrenmek için kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama, kolay anlayabileceğiniz yapısı tamamen e-postalarınızın güvenliği sağlıyor. Bir sıkıntıyla karşılaşıldığında haber veren Hacked? uygulamasını her kullanıcının denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Son zamanlarda büyük sistemlerde görülen güvenlik açıklarının sayısı oldukça artıyor. Bu açıklar şirketler dahil o kadar çok kullanıcıyı mağdur ediyor ve markaların güvenilirliği azalıyor. Hal böyle olunca kullanıcılar bireysel bilgisayarlarında güvenliği iki katına dahil etmemek durumunda kalıyorlar. Hacked? uygulaması da e-posta hesaplarınızın güvenliğini ikiye katlayan bir yapım ve kolay kullanımı tamamen işinizi epey kolaylaştırıyor. Hacked?’da eklediğiniz hesaplarda bir can sıkıntısı tespit edilirse size derhal bildiriliyor ve şifrenizi değiştirmeniz için gerekli zamanı sağlıyor. Bu bağlamda denemenizi mutlaka öneriyorum.

Hacked? Özellikleri

Kolay başvuru E-posta adreslerinin geçmiş kayıtlarını görme Güvenilir Troy Hunt firmasının haveibeenpwned veritabanını yararlanma Mahremiyet unsurları (HTTPS Protokolü)

Hacked? uygulamasını ücretsiz indirebileceğinizi de unutmayalım. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi