Hamachi indir

Hamachi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
39 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hamachi, kullanıcıların internet üstünde tehlikesiz bir sanal ağ kurmalarına olasılık veren kullanışlı bir ağ teknolojisidir.

Hamachi, kullanıcıların internet üstünde tehlikesiz sanal ağlar kurmalarına ihtimal tanıyan ve bu sayede benzer ağ bağlantısı üzerindeymiş gibi davranmaları karşılayan kullanışlı bir ağ teknolojisi çözümüdür.

Programı bilgisayarınıza kurduktan daha sonra öncelikle çalıştırdığınız vakit açılması azıcık vakit alabilir ama merak etmeyin çünkü bunu bir kereliğe bilerek gerekli dosyaları yüklemek için yapacaktır. Hamachi‘ye sonraki girişleriniz sırasında hiç beklemeden kendi sanal ağınızı kurabilir ya da arkadaşlarınızın kurmuş olduğu sanal ağlar üstüne erişim sağlayabilirsiniz.

Hamachi’nin kullanıcı arayüzü epeyce minimal bir tasarıma sahiptir ve tamamen kullanıcı dostudur. Programın bütün özelliklerinden faal olarak yararlanabilmek için ilk önce sol üst tarafta gördüğünüz zor tuşuna basmanız ve bağlantının kurulmasını beklemeniz gerekmektedir. Bir başka deyişle Hamachi göre size atanacak IP’yi ve sanal ağınızın kurulmasını beklemelisiniz. Sonrasında isterseniz kendi sunucunuzu oluşturabilir, isterseniz de arkadaşınızın kurmuş olduğu sunucaya IP’yi ve parolayı yazarak bağlanabilirsiniz.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan program, buna karşın kullanıcılara fantastik bir teknoloji sunmaktadır. Sistem tepsisinde sessizce çalışan program, ağ bağlantınız üstünde bulunan biri size mesaj atmadığı sürece hastalık vermez.

Bilhassa çevrimiçi oyun oynamak isteyen kullanıcılar göre en çok seçim edilen programlardan biri olan LogMeIn Hamachi baştan sona, oyuncular iki taraflı ağ bağlantısı üzerindeymiş gibi LAN bağlantısı yoluyla oyun oynayabilmektedirler.

sonuç olarak Hamachi internet üstünde güvenli bir sanal ağ oluşturmak isteyen bütün kullanıcılar için çok iyi bir çözüm sunmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuşturİndir

39 kez indirildi