Harcamalarım indir

Harcamalarım indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Harcamalarım, bireysel ya da üyesi olduğunuz hanenin kişisel harcamalar kaydını tutabileceğiniz nitelik kısıtlamalı ücretsiz bir programdır.

Harcamalarım programı, bireysel harcamalarınızı kayıt altında tutarak hesaplı giderlerinizi daha bakımlı kontrol etmenizi karşılayan bir programdır.

Harcamalarım programı ile başlıca gider türlerinizi belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz esas gider türlerinin daha aşağı türlerini oluşturarak aylık/yıllık harcamalarınızı net bir şekilde takip edebilirsiniz.

Günümüzde fazla sık kullanılan bir ödeme türü olan kredi kartı kullanarak gerçekleşen harcamaları da Harcamalarım programında belirtebilir ve gelecek taksitlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Harcamalarım programı çerçevesinde oluşturduğunuz verileri rapor olarak dışarı aktarabilirsiniz. Programın “Plus” isimli ücretli ilave özellikleriyle, bulunduğunuz yere özel tavsiyeler edinebilirsiniz. Türkiye Istatistik Bilimi Kurumu göre desteklenen bu tavsiyelerle daha ayrıcalıklı bir ev ekonomisine sahip olabilirsiniz.

Harcamalarım programına gidereceğiniz bütün veriler bilgisayarınızın “Belgelerim” klasörü aşağı saklanır ve bilgileriniz hiçbir harici bilgisayarla paylaşılmaz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi