Hash Calculator indir

Hash Calculator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hash Calculator, dosyalara ait MD5, SHA1, SHA256, SHA384 ve SHA512 kodlarını görüntüleyebileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Hash Calculator, kullanıcıların bilgisayarlarına indirmiş oldukları dosyaların bütünlüğünü kontrol edebilmeleri için planlanmış ve MD5, SHA1, SHA256, SHA384 ve SHA512 doğrulama kodlarını gösteren elverişli bir programdır.

Tek bir seferde dosyalarınızın birdenbire artı popüler şifreleme algoritmalarına ait doğrulama kodlarını görüntülemenize olasılık karşılayan program bir uçtan bir uca dosyalarınızın doğruluğunu teftiş ederek sisteminizi muhtemel zararlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz.

Çoğu program veya başvuru üreticisi programlarına ait düzeltme kodlarını indirme sayfaları üzerinde kullanıcılarla paylaşmaktadır. Hash Calculator yardımıyla dosyalarınızı kontrol edebilir ve imalatçı kadar paylaşılan kodla eşleşip eşleşmediğini görebilirsiniz.

Dosyalarınızın düzeltme kodlarını ilk elden panoya kopyalayabilir ya da isterseniz XLS/XLSX, CSV, RTF veya PDF formatlarında dışarı aktarabilirsiniz.

aynı zamanda dosyaların doğrulama kodlarıyla birlikte, klasör içerisinde bulunan bütün dosyalara ait listeyi yazdırma şansına da sahipsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi