herdProtect indir

herdProtect indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

herdProtect programı, iyice 68 öbür virüs veritabanından faydalanarak bilgisayarınızı taratabiliyor.

Bilgisayarımızda kullandığımız antivirüs ve diğer emniyet uygulamalarının böylece fazla zararlı yazılıma karşı etkin oldukları muhakkak. Ama bu uygulamaların yalnızca tek bir üreticinin virüs veritabanını içermeleri ise en büyük dezavantajları aralarında. Dolayısıyla kullanıcıların sistemlerinde gerçek bir emniyet sağlayabilmek için bütün virüs tarayıcıları teker teker denemeleri gerekebiliyor ve oldukça zahmetli bir işlem olduğunu bildirmek olası.

HerdProtect ise bu konuya oldukça garip bir yaklaşım getiren uygulamalardan birisi. Zira yalnızca bir virüs veritabanından faydalanmak yerine tamamen 68 öbür virüs yazılımı firmasının veritabanında arama yapabiliyor ve bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları tarayabiliyor. Bu sayede bilgisayarınızı aşina tüm güvenlik sistemlerine göre taratabiliyor, dosyalarınızın güvenliklerinden belirli olabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü fazla basit kullanılır bir şekilde düzenlenmiş ve tek yapmanız gereken içerisinde bulunan yeşil tarama butonuna baskın yapmak. Hem taşınabilir sürümü ayrıca de tam sürümü olması ise seçim seçeneklerinizi arttırıyor.

HerdProtect bedava olarak sunulduğu için pahalı tarayıcı programlara da ihtiyaç duyulmuyor. Zira tüm diğer virüs veritabanlarını programı kullanarak ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bütün bu işe yarar yönleri dikkate alındığında, herdProtect’in şüphesiz denenmesi gereken güvenlik yazılımlarından birisi olduğu ortada.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi