HERE Maps indir

HERE Maps indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nokia’nın başarılı harita uygulaması HERE Maps’in Windows 8.1’li cihazlar için özel olarak geliştirilmiş sürümüdür.

HERE Maps, kablosuz ya da bilgi bağlantısı gerektirmeden çalışacak şekilde tasarlanmış tam özellikli bir harita uygulamasıdır. Haritaları tabletinize indirebilir, belirlediğiniz varış noktasına yürüye yürüye ya da aracınızı / toplu nakliye araçlarını kullanarak nasıl gideceğiniz yönünde yardım alabilirsiniz.

Nokia’nın devlete ait uygulamalarından biri olan HERE Maps, internet bağlantısı gerektirmeyen ve iyice bedava kullanılabilen bir harita uygulaması. Dünya genelinde 140’dan artı şehirde size rehberlik eden kullanım ile mekanların panoramik görüntülerini görebilir, şehir halkı ve binaları 3 boyutlu olarak görebilir, bulunduğunuz şehrin trafik akışını harita üzerinden takip edebilir, favori mekanlarınızı tek dokunuşla başlangıç ekranınıza sabitleyebilirsiniz. Hem beğendiğiniz bir mekana bireysel notunuzu iliştirebilir ve fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Windows 8.1 ve Windows RT işletim sistemli tablet ve masaüstü bilgisayarlarla uyumlu HERE Maps’in esas özellikleri:

Haritaları tabletinize indirin ve bedava olarak kullanın. Şehir Halkı haritalarını indirin, toplu nakliye hatlarını görün ve en iyi yerel mekanlar hakkında veri edinin. İlgilendiğiniz yerlerin panoramik görüntüsünü görmek için sokak görünümünü seçin. Aracınızı ve toplu taşımayı kullanarak gideceğiniz yerle ilgili yol tarfi alın. Favori mekanlarınızı kendi özel koleksiyonlarınıza kaydedin. Favori koleksiyonlarınızı açılış ekranınıza sabitleyin. İstediğiniz harita görünümünü seçin. Mekanları arkadaşlarınızla paylaşın. Yakınınızdaki popüler mekanları keşfedin, fotoğraflarına bakın, incelemelere göz atın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi