Hidden Camera 250×1 indir

Hidden Camera 250×1 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Müşterilerinizin kullandığı bilgisayarları veya meslek yerinizde çalışanlarınızın bilgisayarlarını izlemek için anlık ekran görüntülerini kendi bilgisayarınızdan takip etmenize olasılık sağlayan profesyonel bir çözüm programı Hidden C

Çalışanlarınızın iş saatlerinde bilgisayarları başında neler yaptığını kendi bilgisayarınızdan anlık olarak bakmak ya da müşterilerinize emanet ettiğiniz bilgisayarlarda neler yapıldığını peşine düşüp takip etmek istiyorsanız, ağınızdaki tüm bilgisayarları küçük ekranlar halinde gözetleyebileceğiniz profesyonel bir yazılım olan Hidden Camera 250×1 bütün istediğiniz çözüm olabilir.

Profesyonel bir uzakta denetim programı olan Hidden Camera aynı zamanda webcam ve mikrofonları da peşine düşüp takip altına alarak gözlem yapmanıza olanak sağlıyor. İster internet isterseniz yerel ağ üzerinden tescil halinde ya da pervasız takip yapabileceğiniz bu program 250 bilgisayara dek takviye sağlıyor. Sisteme bağladığınız bilgisayarların webcamleri üzerinden odalarıda hemen olan olarak takip edebileceğiniz bir nevi emniyet programı olan Hidden Camera ekran görüntülerini veya webcam görüntülerini resim olarak belirlediğiniz aralıklarda 2 saniyeden 1 saate dek kaydederek arşivleyebiliyor.

Mikrofon üzerinden ses kaydı yaparak bu mp3 ses dosyalarını dilediğiniz süre oynatabilirsiniz. Bütün ekran moduyla izlediğiniz bilgisayarın benzeri başında oturuyormuşsunuz gibi bir his veren program ile çalışanlarınıza text mesajlarda gönderebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi