Hidden Files Toggle indir

Hidden Files Toggle indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızdaki sıcacık dosyaları kolayca görüntülemek veya sır olarak saklamak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Hidden Files Toggle programı, bilgisayarınızda yer alan kuytu dosya ve klasörleri kolayca görüntülemenizi veya bitmiş iyice gizlemenizi sağlayabilen ücretsiz ve kullanımı kolay bir program. Windows’un sıcacık dosya özelliği ile öyle çok dosyayı gizleyebilirsiniz ama tekrar görüntüleme edebilmek için klasör ayarlarına girerek gizli dosyaların görünümünü açmanız gerekir.

Hidden Files Toggle bir uçtan bir uca klasör ayarlarına antre yapmadan doğrudan doğruya bilgisayarın sağ tık menüsünden faydalanarak bu ayarı açıp kapatmak muhtemel ışık halkası geliyor. Kurulumu fazla basit olan ve hızlıca tamamlanan programın kullanımı da bir böylece kolay ve sağ tık menünüze eklenen butonları kullanarak işlemleri tamamlamak mümkün ülkü geliyor.

Esas olarak dosya bulgu işlemlerinizi biraz daha hızlandırabilen program, muhakkak sıcacık dosyalar özelliğini o kadar kullanmıyorsanız işinize yaramayacaktır. Lakin bilhassa çocuklardan dosyalarını sır olarak saklamak isteyen fakat sıkı şifreleme programlarını da uygulamak istemeyenlerin tercih edeceğine inanıyorum.

Herhangi bir hudut veya tatbik limiti barındırmayan uygulamadan kurtulmak ve bilgisayardan kaldırmak da kolayca gerçekleştirilebiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi