HijackThis indir

HijackThis indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızı yavaşlatan zararlı yazılımlara, MSN Messenger virüslerine ve internet tarayıcısı kilitlenmelerine ücretsiz güvenlik yazılımı HijackThis ile son verebilirsiniz.

HijackThis ünlü emniyet yazılımı şirketi Trend Micro’nun ürettiği bir casus, reklam yazılımları arıtma aracıdır. HijackThis MSN Messenger virüslerine, bilgisayarınıza girmeye çalışan zararlı yazılımlara, bilgisayarınıza zarar verebilecek farklı alanlara yönlendirilmiş programlara ve internet ortamından gelebilecek dağıtılmış tehlikelere karşı sağladığı üstün emniyet bir uçtan bir uca bilgisayarınızı temiz tutmanıza tezgâhtar olan ufak lakin zinde bir emniyet yazılımıdır. Dahası bilgisayarınızı bu nesil zararlı yazılımlardan arındırırken aynı zamanda sisteminizi de hızlandırıyor.

Programı çalıştırarak sisteminizde tarama yapabilir ve yer alan tüm zararlı yazılımları ayrıntılarıyla temizleyerek sisteminizde güvenli ışık halkası getirebilirsiniz.

Hem bu alternatif emniyet arabulucu kilitlenen Internet Explorer açılış sayfalarını da temizlemekte ve açmaktadır.

Başvuru Formu

Montaj sonrasında tarama için, “Do a system scan and save a logfile” butonu ile taramayı başlatın. Program bilgisayarınızdaki risk ve sorunları listeleyecektir. Liste üzerindeki girdilerin sol kısımlarını işaretleyin. (Hepsi dahil) Son olarak “Fix checked” butonunu tıklayarak temizleme işlemini başlatın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi