HKLogger indir

HKLogger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HKLogger size tüm dilerde özgü karakterler de dahil klavye tuş vurumlarını, konuşma ve yazışma sohbetlerini, şifreleri, e-mailleri, ekran görüntülerini, masaüstü ve internet aktivitelerini kaydolma imkanı verir.

HKLogger‘ı aktif ışık halkası getirerek her şeyi izleyebilirsiniz. (Istenmeyen programları önlemek da dahil). HKLogger size bütün dilerde özgü karakterler de dahil klavye tuş vurumlarını, konuşma ve yazışma sohbetlerini (her iki taraf için), şifreleri, e-mailleri, ekran görüntülerini, masaüstü ve internet aktivitelerini (çocuklarınızın ziyaret ettiği siteler gibi) kaydetme imkanı verir. HKLogger windows başlar başlamaz aktif ülkü kazanç ve iyice görünmezdir.

Keylogger, atama yöneticisinde, Windows Atama Bölümünde, Sistem tepsisinde, MSConfig’de (Açılış programları), Program kaldırma listesinde ve başlat menüsünde görünmezdir.   HKLogger fazla tecrübe kazanmış bir Günlüğe sahiptir. Size günlük dosyalarınızı görüntü, göz atma, silme, denetim etme, yazma ve süzme imkanı verir. HKLogger görüntüleyicisi size tarihleri ve bütün günlüğe bakma imkanı verir. aynı zamanda HTML ve sade metin raporları ile ekran manzara resimlerini “Dia biçiminde gösterme” seçeneklerini destekler. Çocuklarınızın ve çalışanlarınızın bilgisayarınızda neler yaptığını hemen öğrenebilir ve yazılan veriler için yedekleme kurabilirsiniz. Evden uzaktaysanız, günlükleri eposta veya FTP ile gönderebilir.

7 günlük deneme sürümünü indirebilir. memnun kalırsanız üreticisinin sitesinden satın alabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi