HomeGuard Activity Monitor indir

HomeGuard Activity Monitor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HomeGuard Activity Monitor, ailelerin çocuklarını internet üzerinde teftiş ve peşine düşüp takip etmesini sağlayan faydalı ve elverişli bir programdır.

HomeGuard Activity Monitor, internet üstünde yer alan ve çocuklarınız için yerinde bulmadığınız içerikleri denetleme etmenizi ve engellemenizi karşılayan yardımsever bir programdır. Malesef internet üzerinde çocuklarımız için iyi olmayan içerikler bulunabiliyor. Bu içerikleri çocuklarınızın görmemesini sağlamak için bir denetleme mekanizmasına sahip olan HomeGuard Activity Monitor, size bu konuda tezgâhtar olacak programlardan bir tanesidir. Programı kullanarak çocuklarınızın girebileceği internet sitelerini belirleyebilir ve bu siteler dışındaki diğer sitelere girişini engelleyebilirsiniz.

Çocuğunuzun internet üzerindeki aktivitelerinden endişe duyuyorsanız, HomeGuard Activity Monitor programı ile kontrolü ele geçirebilirsiniz. Bilhassa çocuklarının internet kullanımını gözden geçirmek isteyen aileler için geliştirilen program,

Programın en etkileyici özelliklerinden bir her birine ise, doldurma işleminden daha sonra içerisinde bulundurdupu kara liste. Bu kara liste içerisinde siz daha herhangi bir site engellemeden çocuğunuz için zararlı olabilecek siteler belirlenip otomatik olarak engellenmiştir. Bu sitelere sizde ekleme yapabiliyorsunuz. Programı kullanarak çocuğunuzun giriş yaptığı bütün internet sitelerini öğrenebilir ve erişilen siteler hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi