Hook Folder Locker indir

Hook Folder Locker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hook Folder Locker ile dosyalarınızı şifre ile kilitleyebilirsiniz

Hook Folder Locker kullanıcılara klasör kilitleme yoluyla kişisel bilgi güvenliği sağlama imkanı veren bedava bir dosya şifreleme programıdır.

Jurnal hayatımızda meslek yerimizde veya evimizde kullandığımız bilgisayarlarımızı öbür kullanıcılarla paylaşabiliyoruz. Aynı bilgisayarı farklı kullanıcılarla paylaşmamız seslenmek bu bilgisayarlarda depoladığımız kişisel dosyalarımızın diğer kullanıcılar kadar görüntülenmesi anlamına gelebiliyor. Bunun yanında yalnızca kendi bilgisayarımızı kullanıyor olsak dahi dosyalarımıza izinsiz erişimleri engellemek isteyebiliriz.

Hook Folder Locker bize bu alıcı durumlarda oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Program ile seçeceğimiz klasörleri şifre ile koruma altına alabiliyor ve kilitleyebiliyoruz. Bu sayede bu klasörler içersinde yer alan dosyalarımıza izinsiz erişimleri engelleyebiliyoruz.

Hook Folder Locker’ı oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Hook Folder Locker ile herhangi bir klasörü şifrelemek için Browse tuşuyla klasörü seçmeli, ardından Lock tuşuyla şifre belirleyerek klasörü kilitleyebilirsiniz. Dosyaların kilidini kaldırmak için ise aynı şekilde Browse yoluyla kilitli klasörü seçmeli, sonrasında şifreyi girerek dosyanın kilidini kaldırmalısınız.

Hook Folder Locker çalışmak için kurulum gerektirmiyor ve bu sayede programı USB belleklerinizle birlikte yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi