Hotspot Shield Elite indir

Hotspot Shield Elite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
50 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hotspot Shield Elite yazılımı havalimanı, otel, kafe gibi Wi-Fi noktalarındaki internet korsanlarından sizi korur.

Ülkemizin en kayda değer internet sorunlarından biri olan yasaklı sitelere erişmek için Hotspot Shield Elite’den takviye alın. Erişimi engellenmiş yüzlerce siteye Amerika IP adresleri üzerinden ulaşmanızı sağlayan program yasakları kaldırıyor. Windows kullanıcıları için hazırlanmış bu sürümle internette HTTPS şifreleme aracılığıyla hiç iz bırakmadan güvenli olarak gezebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca yazılım havalimanı, otel, kafe gibi Wi-Fi noktalarındaki internet korsanlarından sizi korur.

Hotspot Shield Elite programı ile istediğiniz her siteye proxy‘ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten daha sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Peşinde internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP‘ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonradan istediğiniz her siteye antre yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üstteki bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

Wi-Fi‘den internete bağlı durumdayken bazı kişiler şifrelerinizi olmak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi’ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.

İşte bu yüzden Hotspot Shield Elite ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmalısınız. Epeyce kullanışlı olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız.

Hotspot Shield Elite bir sanal mahremiyet ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız aralarında bir emniyet oluşturur. Bu emniyet doğruca korsanların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede e-posta, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.

Hotspot Shield’ın standart versiyonu kurulduktan sonra Elite versiyonuna geçiş için tek yapmanız gereken program simgesine sağ tıkladıktan daha sonra “properties” menüsüne basarak “Buy Elite NOW” linkine tıklamak. sonradan ödeme için zorunlu sayfaya yönlendirileceksiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

50 kez indirildi