Hotspot Shield indir

Hotspot Shield indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hotspot Shield, internet üstünde kimliğinizi gizleyerek anonim olarak dolaşabileceğiniz ve yasaklı sitelere ekstra bir yazılıma gereksinim duymadan antre yapabileceğiniz zinde bir proxy programıdır.

VPN tabanlı bir yazılım olan Hotspot Shield, ülkemizde internet kullanıcılarının genelde VPN programı ve yasaklı ve engelli sitelere giriş programı olarak adlandırdıkları yazılımların başında gelmektedir. Hem internet hem de yerel ağlar üstünde kullanıcıları karşılaşabilecekleri her tür çevrimiçi tehdide aleyhinde koruyan Hotspot Shield, kişisel gizliliği güvence altına edinmek için IP adresinizi gizler ve internet üzerinde anonim olarak dolaşmanıza olanak sağlar.

Bireysel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan web servislerine, üçüncü parti yazılımlara ve servis sağlayacılara aleyhinde sizi koruyacak olan program, bununla beraber engelli sitelere girme ve yasaklı sitelere girme konusunda da sizlere yardımcı olacak ve bu sayede internet üstünde özgürce gezinmenin keyfini çıkarabileceksiniz.

DNS değiştirme işlemi hakkında bilgisi olmayan veya DNS değiştirmekle uğraşmak istemeyen kullanıcılar için de epeyce etkin bir çözüm sunan Hotspot Shield, sahip olduğu basit ve kullanıcı dostu arayüzü tamamen her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kadar rahatlıkla kullanılabilmektedir. Piyasada bulunan güya programlara tarafından fazla daha kullanışlı ve kolay olan yazılım ile tek bir tıklama ile internette güvenli ve özgürce dolaşmaya başlayabilirsiniz.

Ayarlar menüsü aşağıda bulunan emniyet seçenekleri doğru farklı güvenlik seviyelerinden istediğinizi seçmenize olasılık sağlayan VPN programı, eviniz haricen herhangi bir kablosuz ağa bağlıyken bile size epeyce dinç ve etkili bir koruma sağlamaktadır.

sonuç olarak piyasada bulunan en gelişmiş ve etkili VPN programlarından bir her birine olan Hotspot Shield, mutlaka bilgisayarlarınız üstünde yer alması gereken programlardan bir tanesine olarak uyarı çekmektedir.

ARTILAR

Bağlanılan yerleşim konumunu saklama

Tehlikesiz erişim

Özgürce internet kullanımı

EKSİLER

Ziyaret edilen sitelerin üstteki kısmında reklam rahatsız edici olabilir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi