HT Facebook Blocker indir

HT Facebook Blocker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HT Facebook Blocker, farklı web sitelerine, tarayıcılara ve mesajlaşma uygulamalarına erişimi kısıtlayabileceğiniz güvenilir bir programdır.

HT Facebook Blocker, kullanıcıların bilgisayarları üstünde farklı web sitelerine, mesajlaşma programlarına ve çevrimiçi sosyal ağlara erişimi engelleyebilecekleri basit kullanımlı ve güvenilir bir programdır.

aynı zamanda bilgisayarınızı kullanan diğer kullanıcılar için ayrı web sitelerine erişimi sınırlandırabilir veya emin bir vakit her tarafında kullanmalarına izin verebilirsiniz. bu vesileyle siz sınırsız erişim hakkına sahip olarak bilgisayarınızı istediğinzi gibi kullanabilirsiniz.

Bütün bunların dışarıda istediğiniz web sitelerinin tamamına erişimi engelleyebileceğiniz kullanım, çocuklarının internet üzerinde çevrimiçi güvenliğini sağlamak isteyen ebeveynler tarafından güvenle kullanılabilir.

Tekrar program yardımıyla istediğiniz web siterini kara listeye ya da beyaz listeye alarak, dilekçe durumlarını önceden belirleyebilirsiniz.

Sadece web sitelerini engellemenin dışında Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, Skype, Yahoo! Messenger gibi internet tarayıcılarına ve mesajlaşma programlarına erişimi de engelleyebilirsiniz.

Hem program içerisinde Windows Teftiş Masası, Devir Yöneticisi, Komut İstemi, Sistem Yapılandırma Arabulucu, Tescil Defteri Editörü gibi özel içeriklere ulaşımı engelleyecek olan araçlar da yer almaktadır.

Bilgisayarınız üstünde ziyaret edilen web sitelerini, çalıştırılan programları, bilgisayar faaliyetlerini ve çok daha fazlasını raporlayan HT Facebook Blocker, raporları bir HTML dosyası olarak kullanıcılara sunmaktadır.

neticede HT Facebook Blocker, bir takip ve filtreleme yazılımı olarak piyasada yer alan en etkin ve basit programlar arasında yerini alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi