HWiNFO64

HWiNFO64

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızın sistem bilgisini olmak ve donanımlara dair tüm detayları kolayca bakmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

HWiNFO64 programı bilgisayarınızdaki donanımlar hakkında detaylı bilgiler almanızı sağlayan bir sistem bilgisi programı ve sizlere sunduğu detaylar konusunda epeyce eli açık bir program. Zira sisteminizin teçhizat tarafında olan biten neredeyse her detayı en ince noktasına kadar gösterebilen HWiNFO64 ile bilhassa sorun tespiti gibi konularda epeyce fazla bilgi sahibi olacaksınız.

Programı çalıştırdığınızda hangi bölümlerde tarama gerçekleştirmesi gerektiğini seçebiliyorsunuz ve keza sistem konfigürasyonunun inceleme edilmesi de bir o kadar ivedi tamamlanıyor. Seçilen her bir bilgisayar parçasına ait tüm ayrıntı ortaya konuluyor ve bunlar bilgisayarın marka adından tutun da işlemci tipine, anakarta, hafızaya, takılı sürücülere ve ağ bağdaştırıcılarına kadar oldukça geniş bir skala oluşturuyor.

Her açıldığında size bir sistem özeti sunan HWiNFO64, böylece en kayda değer bilgilere anında ulaşmanızı sağlıyor. Her bir işlemci çekirdeğinde gerçekleşenleri görebileceğiniz gibi dilerseniz dedektör okuyucularını da kullanarak işlemci sıcaklığı, voltaj değerleri, S.M.A.R.T parametreleri gibi oldukçe gelişmiş noktalarda da tespitlerde bulunabiliyorsunuz.

Elde edilen bu raporları farklı formatlarda kaydolma şansınız da var. Bunlar arasında CSV, XML, HTML, MHTML ve yazı formatları yer alıyor. Dilekçe adından da anlayabileceğiniz gibi 64 bit işletim sistemleri için hazırlanmış ve 32 bit olan işletim sistemlerinde çalışmayacaktır.

İndir

42 kez indirildi