HyperX NGenuity indir

HyperX NGenuity indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bu program ile HyperX ürünlerinizi kişiselleştirmeyi sağlayabilirsiniz.

Kingston’a tabi HyperX şirketinin üst seviye bilgisayar ekipmanlarınızı kişiselleştirme imkanı sunan HyperX NGenuity, kullanımı kolay ve pek fazla özelliği kullanmanızı sağlar. Bu basit program bir uçtan bir uca HyperX klavyenizin tuş bağlamaları ayarlayabilir, farenizin makrolar programlayabilir ve kaydedebilirsiniz. 

Kişiselleştirilebilme imkanı sunan tüm HyperX ürünlerinizi yönetebileceğiniz bu program, sadece Windows destekli çalışıyor. Ama Windows üzerinden tüm işlerinizi sorunsuz halledebiliyor ve ekipmanlarınızı kafanıza kadar renklendirebiliyorsunuz. Klavyenizdeki tuşlara ayrı ayrı renkler atayın ya da bölgeler ya da tuşlar için renk ayarlayın. Yani HyperX NGenuity ile istediğiniz kadar kontrole sahipsiniz. 

Keza bu program yardımıyla en popüler oyunlar ile de müşterek çalışabiliyor. Evvelden hazır olan kütüphaneler bir uçtan bir uca kendinizi aksiyonun bütün ortasında bulabilme imkanına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken oyun için ayarlanmış kişiselleştirmeyi yeğlemek ve ekipmanınıza uygulamak.

HyperX NGeniuty Özellikleri

Bölgeye göre aydınlatma ve efektler Düğme bağlamalarıyla makrolar oluşturma ve gizleme Klavyenizin Oyun Modu’nu kişiselleştirme Oyun profili için ön ayarlar kütüphanesi

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi