IceCream Screen Recorder indir

IceCream Screen Recorder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IceCream Screen Recorder programını kullanarak kolayca bilgisayarınızın ekran görüntüsünü yakalayabilirsiniz.

IceCream Screen Recorder programı, adından da anlayabileceğiniz gibi bir ekran görüntüsü kaydolma uygulaması olarak karşımıza çıktı ve PC’lerinizde zahmetsizce istediğiniz ekran görüntülerini saklamak için kullanabilirsiniz. Bedava olarak sunulan program, bununla birlikte sade bir arayüze ve oldukça gelişmiş özelliklere sahip. Bu sayede ekran görüntüleri olmak için ücretli programlara bakmanıza lüzum kalmıyor ve aynı işlemleri sadece IceCream Screen Recorder kullanarak tamamlayabiliyorsunuz.

Program ayrıca resim dosyaları olarak hem de video olarak ekran görüntülerini alabiliyor. Keza hangi bölgenin görüntüsünün yakalanacağını kendiniz belirleyebiliyor ve bu sayede görünmesini istemediğiniz kısımları ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Video ya da fotoğraf ekran görüntüleri üstüne çizimler yerine getirmek, yazılar gerçekleştirmek ve onları paylaşırken bu sayede daha fonksiyonel ayla getirmek de muhtemel. Geçmişte aldığınız ekran görüntülerinin tarihçesinin program içerisinde saklanması sayesinde geçmiş çalışmalarınıza hemen ulaşabilirsiniz.

Natürel fakat ekran görüntüsü yakalama dışında kullanabileceğiniz diğer işe fayda araçlar da programda mevcut. Bunlara kısaca incelemek icabında;

Mikrofon ve sistem ses düzeylerini ayarlayabilme Panoya ekran görüntüsü saklayabilme Ekran görüntülerini hemencecik internet adresi olarak paylaşma Ayrıntılı ayarlar ve kalibrasyonlar

Düzenlenebilir kısayollar tamamen programın çalışması sırasında hangi tuşların ne yapacağını da kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Eğer bir ekran tescil programına ihtiyacınız varsa IceCream Screen Recorder’ı elbette denemeden geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi