Icecream Slideshow Maker indir

Icecream Slideshow Maker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Icecream Slideshow Maker ile sunum ve slaytlarınızı ücretsiz ve gelişmiş bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Icecream Slideshow Maker programı, bedava olarak kullanıcılara sunulan slayt ve sunum hazırlama programları arasında yer alıyor. Çok kolay ve sade kullanımını güzel sonuçlarla birleştirdiği için incelemek isteyebileceğinize inandığım başvuru, elinizdeki fotoğraflarınızı kullanarak sevdiklerinize ya da iş arkadaşlarınıza yahut yalnızca kendinize etkili dia şovları hazırlamanıza yarıyor.

Uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızı emin bir düzende sırt sırta dizebiliyor, sonra arkaplana sevdiğiniz müzikleri ekleyerek zahmetsizce sunumunuzu daha eğlenceli bir ülkü getirebiliyorsunuz. Fotoğraflarınız arasındaki geçişlerde değişik efektler kullanabildiğiniz için sırt sırta gelen bu geçişlerin bıktırıcı olmaktan kurtulması da muhtemel oluyor.

Kesinlikle programda hangi fotoğrafın kaç saniye her tarafında görüntüde kalacağı, önizleme seçenekleri ve netice elde etme butonları da yer alıyor. Bu Vesile Ile sunum ve slaytlarınızın çok ince detaylarla olmasa da çoğunlukla kişiselleştirilmeleri fazla kolay bir ülkü geliyor.

Geçmişte düzenlediğiniz slaytları zahmetsizce bitmiş tarihçeniz üzerinden inceleyebiliyorsunuz ve bu nedenle her defasında dosyaların nerede olduklarını hatırlamaya da lüzum kalmıyor. Her bir fotoğrafın teker teker parametrelerinin düzenlenebilmesi sayesinde bütün ihtiyaçlarınızın karşılanacağını düşünüyorum.

Slayt ve sunumlar sıralamak isteyen kullanıcılar göz atmadan geçmesinler derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi