ICQ

ICQ

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Maxthon Cloud Browser, hızlı, bereketli, özelleştirilebilir, kolay kullanımlı ve çift motorlu bir internet tarayıcısıdır.

Maxthon Cloud Browser, ayrıntılarıyla özelleştirilebilir kullanıcı dostu arayüzü baştan sona kısa zaman içerisinde hayran kitlesini epeyce arttırmayı başaran bedava bir web tarayıcısıdır. Bunun yanı sıra tarayıcı yüksek hızda web deneyimini ve genel anlamda iyi bir performansı kullanıcılara sunmakta. Hem kullanıcıların dolaşımını fazla daha basit bir ülkü getirmek için program içerisinde çoğu elverişli araç da yer almakta.

Mesela yanlışlıkla kapatmış olduğunuz bir pencereyi geri getirebilmeniz için bir geri al butonu ve aynı anda 8 öbür arama motoru üzerinde arama yapmanıza ihtimal karşılayan bir arama vasıta çubuğu da Maxthon Cloud Browser içerisinde yer almaktadır. Bunların dışarıya yeni bir özel pencere açma ve yeni oturum açma seçeneklerine de tarayıcı üstünde yer verilmiştir.

Herhangi bir web sitesi üzerinden bir ekran görüntüsü edinmek ya da ekranın belirli bir bölümünün resmini sürüklemek için bundan böyle üçüncü parti bir programa veya uygulamaya ihtiyaç duymayacağınız Maxthon Cloud Browser üzerinde Snap adı bahşedilen bir buton yer alıyor ve aldığınız ekran görüntülerini .png, .bmp ve .jpg uzantılı fotoğraf formatlarında bilgisayarınıza kaydetmenize ihtimal sağlıyor.

Kaynak tarama özelliğine sahip olan web tarayıcısı daha önce ziyaret etmiş olduğunuz sayfalar üzerinde yer alan video, resim ve ses dosyalarını algılayabilir ve bu içerikleri zahmetsizce bilgisayarınıza indirmenize olasılık sağlar. Keza çeviri butonu yardımıyla istediğiniz bir kelimenin, cümlenin ya da paragrafın çevirisini çeviri servisleri yardımıyla anlık olarak yapabilirsiniz. (varsayılan olarak Google Translate kullanılmaktadır.)

Klavyeniz üzerinden F10 tuşuna basarak, kullanmakta olduğunuz ekranı iki parçaya bölebileceğiniz ve o an görüntülemekte olduğunuz web sayfaları üzerinde fazla daha dar bir şekilde çalışmanızı karşılayan Maxthon Cloud Browser’ın bu özelliği tamamen yeni sekme derdinden ve sekmeler aralarında kopyala yapıştır işlemleri yapmaktan kurtulabilirsiniz.

Laf konusu güvenlik olduğu zaman Maxthon Browser, sahip olduğu gelişmiş özellikleri baştan sona rakiplerine göre bir adım öndedir. Tarayıcı içerisinde bulunan Isim Hunter özelliği baştan sona web siteleri üzerinde yer alan yersiz ve istenmeyen reklamların tamamı engellenmektedir.

Feed Reader ile öbür kaynaklar üstünde yayınlanan haber akışlarını kolaylıkla peşine düşüp takip edebilir ve indirme yöneticisi yardımıyla istediğiniz bütün dosyaları çabucak sabit diskiniz üstüne kaydedebilirsiniz.

Epeyce rekabetçi bir pazar olan tarayıcı pazarı içerisinde sadeliği ve verimliliğiyle dikkat çeken Maxthon Cloud Browser, gelişmiş özelleştirme seçenekleri doğru de çoğu kullanıcının tercihi olmayı başarıyor. Farklı bir web deneyimi arayan bütün kullanıcılarımıza Maxthon Cloud Browser’ı kuvvetle öğüt ediyorum.

İndir

41 kez indirildi