Identity Finder indir

Identity Finder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Identity Finder ile bilgisayarınızda sizin bile belirtilen olduğunu bilmediğiniz bireysel verilerinizin olup olmadığını teftiş edebilirsiniz.

hemen TC Kimlik Numaranız, kredi kartı numaralarınız, banka hesap numaralarınız ve öteki alıngan bireysel bilgileriniz bilgisayarınızın herhangi bir yerinde sizin haberiniz olmadan belirli olarak duruyor olabilir. Sizin için birincil bakışta bu verileri bulmak kolay olmayabilir fakat bilgisayarınıza girebilecek bir bilgi hırsızı yada hacker için şart böyle değildir çünkü onlar bakmaları gereken yerleri bilirler.

Anti-virus veya herhangi bir casus yazılım bulgu programının bulamadığı yeni bir virüs geliştirildi ve bu veriler bir şekilde sizden çalınacak. Böyle bir durumla karşılaşmamak ve bilgisayarınızda size özel kayıtlı kişisel bilgilerin olup olmadığını gözden geçirmek için geliştirilmiş Identity Finder programıyla bilgisayarınızda bulunan bireysel verileri teftiş altına alabilirsiniz. Identity Finder sizin için bu dar bilgileri tarar ve raporları size bildirir.

Bu sayede herhangi bir bilgi hırsızlığına aleyhinde bilgisayarınızda belirli olan verileri güvence altına alabilirsiniz. Identity Finder‘ın bedava olan sürümünü hemen indirip sizin bile bilmediğiniz, göremediğiniz belirli bilgilerin bilgisayarınızda olup olmadığını denetim edebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi