iHateSpam 4 indir

iHateSpam 4 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Posta kutunuzda bulduğunuz istemediğiniz mailleri yüksek derecede azaltan harikulade spam filtresi!

iHateSpam 4.0.633

Posta kutunuzda bulduğunuz istemediğiniz mailleri yüksek derecede azaltan müthiş spam filtresi!

Spamlara son!!!

Yersiz junk mail ve parola çalma (phishing) girişimlerini değil eder. Microsoft Outlook ve Outlook Express ile uyumlu. Kaybolan mesajlar olmayacak – spam, siz silene değin karantinaya alınır. Aldığınız emailde kontrolü size verir.

İstenmeyen mail bloklaması ile e-posta kutunuzu kontrol altına alın.

Sinir bozucu ve bazı email mesajları özelinize karşı saldırıdır. Spam geri döndü ve tüm emaillerin %90 ını kapsıyor. Posta kutunuz size aittir. Kontrolü iHateSpam ile ele alın ve beğenilmeyen epostaları silmek için süre harcamaktan kurtulun. iHateSpam ile spam email karantinaya alınır ve siz emaili görmeden silebilirsiniz.

Kolay dilekçe!

Kayıt sırasında email sisteminizden manuel olarak teknik veri veya parola gerektiren ve spam ile kesişmesi için bambaşka bir program açtıran öteki ürünlerin tersine iHateSpam email programınızın içinde çalışır. Extra adımlar gerektirmez – bu kadar basit!

Gelen postaların tümünü otomatik olarak filtre eder!

HateSpam’ ı yüklediğinizde tüm gelen emailler, mesajın spam olma olasılığına aleyhinde iHateSpam’ in denetleyicileri tarafından otomatik olarak tahlil edilir. Güvenilmez emailler sizin bakmanız için karantinaya alınır.

Bir sene bedava spam filtre kütüphanesi güncellemesi!

Spam değişir. Bu yüzden iHateSpam otomatik olarak güncellemeleri email programını başlattığınızda arar – ve eğer güncelleme varsa otomatik olarak indirir. Bundan daha basit olamazdı! Satın aldığınızda, bir yıllık bedava anti-spam güncellemeleri ve mümkün olan takvim abone ücreti için sonraki güncellemeleri içerir.

* Yazılım 30 günlük bedava ful versiyon olup, bu sürümünde hiçbir kısıtlama vs. bulunmamaktadır…

 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi