Immunet Protect indir

Immunet Protect indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Immunet Protect ücretsiz, ufak ve cloud computing tabanlı yapısıyla öne meydana çıkan yenilikçi bir antivirüs programı.

Cloud computingtemeliyle çalışan Immunet Protect bu sayede program kullanıcılarının etkilendiği tüm virüsleri bilgi tabanına kaydederek diğer kullanıcıları aynı virüse karşısında hemencecik korunaklı ülkü getiriyor. Virüs veritabanı güncellemelerine arkadaki planda kesintisiz aralıksız program kullanıcıları arttıkça daha da güvenli hale geliyor.

Immunet 3 ClamAV antivirüs ile yaptığı iki taraflı çalışmayla çevrim dışı güvenliği artırıyor. Bu Nedenle eskisinden daha zinde bir koruma kalkanı bilgisayarınızı koruyor. Daha önceki sürümde yer alan en manâlı eksiklik bu sayede giderilmiş oluyor. .DOC, .XLS, HTML gibi bilgisayarınızda internete ast olmadan kullandığınız belgeler taranarak güvenlik endişeleriniz gideriliyor. Üstteki düzey kullanıcılar için bir panel oluşturan yeni sürüm programın koruma kapasitesini artırabilmenize izin veriyor.

Bütün internet kullanıcılarının müşterek sorunu olan zararlı yazılımlara aleyhinde müşterek bir savunma yaratıcı Immunet Protect, bu açıdan diğer antivirüs programlarından ayrılarak reel zamanlı bir veritabanı güncellemesini sağlayabiliyor.

Bugüne kadar kullandığınız antivirüs programlarından daha bambaşka ve reformcu bir yapıyla çalışan Immunet Protect ile hem kendinizi hem de programı kullanan herkesi internet tehditlerinden korumuş oluyorsunuz. Immunet Protect AVG, Avast!, Avira, Mcafee, Microsoft Security Essentials, Norton, Trend, Trend ve K7 antivirüs yazılımlarıyla beraber kurularak daha kuvvetli bir koruma sağlanabilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi