Immunos indir

Immunos indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Immunos ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır

Eğer sisteminize bulaşan kötü amaçlı yazılımlar ve virüs arıtma, trojan silme gibi konularda yardıma gereksinim duyuyorsanız Immunos ihtiyacınızı karşılayabilecek ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır.

Her internet kullanıcısı indirdiği dosyalar yoluyla açık olarak veya sistemlerine sızan hackerlar sebebiyle sıcacık olarak güvenlik tehlikesi altındadır. Bunların yanına USB bellekler ve harici disklerden de sisteme virüs bulaşması epeyce muhtemeldir. İşte bu gibi durumlarda sisteme bulaşan virüsleri tespit etme ve virüs silme işlemini gerçekleştirecek bir yazılıma gereklilik duyulmaktadır.

Immunos virüs tarama ve silme işlemlerini oldukça düşük sistem kaynakları kullanarak gerçekleştirebilen bir yazılımdır. Böylece sisteminize tartma olmayarak performansını altında çekmeyen Immunos gizli bir tatbik tecrübesi yaşatmaktadır. Immunos basit bir arayüz barındırarak patavatsız sekmeler ya da menülerle uğraşmadan ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur.

Immunos kullanıcının belirleyeceği klasörleri, sabit disklerin tamamını, harici diskleri ve USB bellekleri tarayabilmektedir. Çok uzun süremeyen virüs tarama işlemi sonrası Immunos kullanıcıya bir rapor sunar. Tespit edilen virüsler, taranan dosyalar ve klasörler bu listede görüntülenebilmektedir. Immunos virüsten etkilenen dosyaları saptama ettiğinde tercihlerinize göre otomatik olarak ayrı işlemler yürütebilir. Bu dosyaları doğrudan doğruya silme, seçeceğiniz bir klasörde saklama veya yalnızca görüntüleme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Immunos sık yayınlanan güncellemeler doğru yeni virüslere karşı sizi korumaktadır. Programı dilerseniz kendiniz güncelleyebilir, dilerseniz otomatik güncelleştirmeleri açarak birkaç günde bir güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Not: Program montaj sırasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek eklentiler yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize lüzum yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımları kullanarak tarayıcılarınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup ile tarayıcı ayarlarınızı değiştiren uygulamalardan kurtulabilirsiniz. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi