iMyFone D-Back iPhone Data Recovery

iMyFone D-Back iPhone Data Recovery

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
52 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

iPhone ve iPad için gelişmiş data kurtarma programı

iMyFone D-Back iPhone Bilgi Recovery, iPhone ve iPad kullanıcısı olarak Windows bilgisayarınızın bir köşesinde yüklü durması gereken gelişmiş veri kurtarma programı. Resim, video, sms, WhatsApp mesajları, kılavuz gibi silindiğinde kullanıcıyı üzen tüm verileri başarılı bir şekilde kurtarabiliyor. iPhone 4’cilt iPhone X’a kadar bütün modelleri destekliyor.

iPhone ve iPad için çoğu data kurtarma programı mevcut fakat iMyFone D-Back bunlardan farklı bir yerde. Asıl görevi elbette yanlışlıkla silinen, parolasını unuttuğunuzdan erişmediğiniz, sistem çökmesi sonucunda, jailbreak işlemi yaparken veya aygıt kullanılamaz duruma geldiğinde silinen verileri kurtarmak ancak bunun yanına çoğunlukla karşılaşılan iOS sorunlarını da giderebiliyor. Sadece basit bir bilgi kurtarma programı olarak görmeyin; deneyin derim.

Birçok iPhone veri kurtarma programı gibi bedava test sürümüyle bizleri karşılayan iMyFone D-Back iPhone Veri Recovery, silinen verileri kurtarmak için 4 yöntem kullanıyor. Klasik iTunes ve iCloud yedeklemesinden geri doldurma gerçekleştirmek haricen yerine geçen kimse almadıysanız doğrudan doğruya iOS cihazınızdan silinen dosyaların kurtarılmasını sağlayabiliyor. Hem teknolojiden biraz uzakta kullanıcılar için koyulduğunu düşündüğüm zeki kurtarma seçeneği ile karşılaşıyoruz. iOS cihazınızdan silinen verileri üç kolay adımda (iOS cihazınızı bağlıyor, tarama yaptırıyor, kurtarılan dosyaları seçip kurtar diyorsunuz) kurtarıyorsunuz.

Bilgi kurtarma açık havada iPhone’un Apple logosunda/kurtarma moduda kalması, ekranın tepki vermemesi, aralıksız her yerde başlaması, beyaz/siyah ekranda kalması gibi çoğu kez rastlanan iOS sorunlarını çözmek için de bu programı kullanabilirsiniz.

iMyFone D-Back iPhone Bilgi Recovery Özellikleri:

iPhone silinen mesajları geri getirme iPhone silinen fotoğrafları geri getirme iPhone silinen videoları geri getirme iPhone silinen rehberi geri getirme iPhone silinen WhatsApp mesajları geri getirme iPhone silinen arama kaydını geri getirme iPhone silinen notları kurtarma “iPhone siyah/beyaz ekranda kaldı” sorununu çözme “iPhone Apple logosunda kalıyor” sorununu çözme “iPhone kurtarma modunda kaldı” sorununu çözme “iPhone kesintisiz her tarafta başlıyor” sorununu çözme

İndir

52 kez indirildi