indir

indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

360 Total Security ile bilgisayarınızı virüslere karşı koruyabilir, performansını artırabilirsiniz

360 Total Security kullanıcılara bilgisayarları için ayrıntılı bir virüs koruması sunan, bunun yanına bilgisayar hızlandırma ve düşüncesiz dosya temizleme gibi elverişli ek özellikleri de beraberinde getiren bir antivirüs yazılımıdır.

360 Total Security’nin premium sürümüne aşağı yer alan bağlantı yoluyla ulaşabilirsiniz.

360 Total Security Premium

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak yükleyip kullanabileceğiniz bir antivirüs programı olan 360 Total Security baştan sona bilgisayarlarınızdaki virüsleri tarayabilir ve temizleyebilirsiniz. Program kullanıcılara 3 öbür virüs tarama seçeneği sunuyor. Çabuk tarama, Bütün Tarama ve Özel Tarama seçenekleri ihtiyacınıza uygun şekilde virüsleri taratmanıza imkan veriyor. 3 öbür virüs izah etme motoryla güçlendirilen 360 Total Security reel zamanlı koruma özelliği bir uçtan bir uca internetten indirdiğiniz dosyaları otomatik olarak çözümleme ediyor, online alışverişlerinizi teminat altına alıyor, fena amaçlı internet sitelerini engelleyebiliyor, web kameranızı teminat altına alarak kişisel bilgilerinizi koruyor. Bunun yanına bilgisayarınıza bağladığınız USB bellekleri ve harici depolama birimlerini de otomatik olarak tarayan 360 Total Security ağ korumasında da kullanıcılara yardımcı oluyor.

360 Total Security bilgisayarınızın başlangıcında otomatik olarak başlayan öğeleri denetleyerek bilgisayarınızın açılışını hızlandırabilmekte. Bunun yanına sisteminizde bulunan çöp dosyaları tespit edebilen 360 Total Security bu dosyaları tek tıklamayla silmenize ve bilgisayarınıza bağlı değişmez diskinizin performansını artırarak boş depolama alanı kazanmanıza ihtimal sağlıyor.

360 Total Security çoğunlukla değerlendirildiğinde kullanışlı ve zengin özelliklere sahip olan ve gelişmiş bir virüs koruması sunan ücretsiz antivirüs programı olarak nitelendirilebilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi