indir

indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ücretli antivirüs yazılımlarından hiçbir eksiği bulunmayan Avast Free Antivirus geliştirilen özellikleriyle sisteminizi her türlü tehditten bedava olarak korumaya devam ediyor.

Senelerdir evlerimizde ve meslek yerlerimizde kullandığımız bilgisayarlar için ücretsiz bir virüs koruma sistemi sunan Avast Free Antivirus sanal tehditlere karşı güncellenerek geliştiriliyor.

İnternet kullanan, internete alt olmasa bile bir ağ içerisinde yer alan, herhangi bir ağa ya da internete yan olmasa da harici depolama birimleri bağlanan her bilgisayarda virüs tehlikesi bulunmaktadır. Bu risk aleyhinde güvende olabilmek için geçerli bir antivirüs programı olarak önerebileceğimiz Avast Free Antivirus keza virüs açıklama hem de virüs arıtma konusunda oldukça başarılı. Avast Free Antivirus, içerisinde ayrıca kendi virüs inceleme motorunu keza de AVG virüs çözümleme motorunu barındırıyor. Bu sayede emniyet seviyeniz yükseliyor.

Avast Free Antivirus, ayrı elementlerin birleşmesiyle oluşuyor. CyberCapture elementi, yazılımın bel kemiğini oluşturan virüs tanımlama beyni olarak tanımlanabilir. Behviour Shield ise sizi bilgisayarınızın belirsiz aktivitelere karşı kesintisiz izlenmesini sağlıyor. Avast Parola Kasası keza şifrelerinizi kriptolanmış şekilde saklamanıza asistan oluyor ayrıca de sizi internette gezinirken her seferinde şifre girme derdinden kurtarıyor. Avast Browser Cleanup ise tarayıcınızı temizleyerek sizi tarayıcınızın varsayılan arama motorunu ve antre sayfasını değiştiren istenmeyen tarayıcı eklentilerinden kurtarıyor. Avast Wi-Fi Inspector ise kablosuz ağınızın güvenliğini sağlıyor. Smart Scan, tek bir taramayla tehlikeli şifrelerden zararlı eklentilere, güncellenmemiş yazılımlara; zararlı yazılımların sisteme antre yapmasını karşılayan açıkları bulur. Yazılım Güncelleyici doğruca bilgisayarınızda yüklü tüm programlar her daim güncel tutulur. Sisteminin derinliklerine sızabilen hatta başlangıca yerleşen çok etkin virüslerden kurtulmanın en kolay yolu olan Kurtarma Diski de Avast Free Antivirus ile gelen araçlar arasında.

Smart Scan (Zeki Tarama)

Zararlı yazılımların sisteme sızmak için kullandığı bütün yolları içeriye doğru yaptığı taramayla tıkar. Güncellenmeyen bir yazılımın emniyet açığından veya kuvvetsiz şifre kullanımı durumunda ya da tarayıcıya yüklediğiniz bir eklenti ile sisteme girmeye çalışan zararlılar, Zeki Tarama özelliği ile uzakta tutulur.

Rescue Disk (Kurtarma Diski)

Sistemin alışılagelmiş şekilde başlamasına engel olan virüslerden kurtulmanın en süratli, kolay yoludur Kurtarma Diski. Kurtarma Diskinizle bilgisayarınızı başlattığınız vakit, tüm sürücüler ya da kayıtlı bir klasör/dosya için içeriye doğru tarama işlemini başlatabilirsiniz. Tarama işlemi sonunda bulunan virüsü otomatik ayarlama seçeneğiyle çarçabuk temizlebilirsiniz.

CyberCapture Özelliği

Avast Free Antivirus’ün yenilenen bu özelliği güncel tehditlere aleyhinde klasik yöntemlere göre fazla daha hızlı bir şekilde tedbir almanızı olası kılıyor. CyberCapture özelliği esas olarak bilgisayarınızın bulut sistem üzerinden tahlil edilmesi anlamına geliyor. Yani bilgisayarınızda bulunan virüs tanımlama veritabanı yerine bulut sistemde bulunan, fazla daha süratli güncellenen ve yeni tehditlere çok daha hızlı cevap veren veritabanı üzerinden virüsler tanımlanıyor. Bu sayede bir tehdidi ortadan kaldırabilmek için antivirüs yazılımınızın virüs yorumlama veritabanını güncelleme derdinden kurtuluyorsunuz. Güncellenen CyberCapture bundan böyle daha da hızlı bir şekilde virüsleri tanımlayarak izole edebiliyor.

Behaviour Shield Özelliği

Bu yeni element bilgisayarınızda çalışmakta olan yazılımları sürekli peşine düşüp takip ederek şüpheli faaliyetleri denetliyor. Behviour Shield özellikle bilgisayarınızı kilitleyen ve kullanılamaz ayla getiren fidye yazılımlarına karşısında etkili olmakta. Bunun yanısıra şifrelerinizi ve hesap bilgilerinizi çalmaya çalışan ajan yazılımlar da durdurulabiliyor.

Gelişmiş Oyun Modu

Eğer bilgisayarınızda sık sık oyun oynuyorsanız bu mod doğruca oyunlarda yersiz bildirimlerle rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz. Sistem kaynaklarınız oynamakta olduğunuz oyunlara ayrılırken Avast bildirimleri ve arka planda çalışan uygulamalar kapatılıyor ve Windows güncellemeleri durduruluyor.

SafeZone İnternet Tarayıcısı

Daha önceden Avast’ın ücretli antivirüs çözümlerinde kullanıcılara dağıtılan bu internet tarayıcısı bundan böyle Avast Free Antivirus’te de kullanılabiliyor. SafeZone Browser esas olarak bankacılık işlemlerinizi güvence altına edinmek için planlanmış bir tarayıcı. Bu tarayıcı bankacılık işlemleri yürütürken oturumlarınızı dış müdahalelerden koruyor ve hesap bilgilerinizi teminat altına alıyor. Bunun yanına SafeZone tarayıcıyı günlük internet tarayıcınız olarak kullanmanızı sağlayacak elverişli ilave özellikler de mevcut. YouTube üzerinden video indirme, reklam engelleme araçları bu özellikler arasında.

Avast Wi-Fi Inspector

Avast Free Antivirüs’ün bu özelliği evinizde veya meslek yerinizde kullandığınız modeme ya da dağıtıcıya dış müdahaleler yapılmasını engelliyor. Avast Wi-Fi Inspector ile ağınıza bağlanan cihazları tarayabiliyor, yeni cihazlar bağlandığında bildirim alabiliyorsunuz. Bu sayede internetinizin kaçak kullanılmasının önüne geçebiliyorsunuz.

Avast Şifre Kasası

Kullanıcılara sunulan bu özellik sayesinde internet tarayıcılarınızda kullandığınız şifreler için güvenli bir kasa yaratabiliyorsunuz. Avast sunucularında depolanan bu şifreler kriptolanıyor ve bu şifrelere tek bir başlıca parola ile erişebiliyorsunuz. Bu sayede her ziyaret ettiğiniz sitede ayrı ayrı parola girme derdinden kurtuluyor, şifrelerinizin çalınma riskini ortadan kaldırabiliyorsunuz.

HTTPS Analizi

Avast Free Antivirus’ün sahip olduğu bu özellik ziyaret ettiğiniz HTTPS protokolünü kullanan internet sitelerini tarayarak fena amaçlı yazılımlara ve tehditlere karşısında bu siteleri değerlendiriyor. Hem bankacılık siteleri ve sertifikaları da analiz ediliyor. Bu sayede sahte sitelerden ve üçkâğıt girişimlerinden kurtulabiliyorsunuz.

Avast Browser Cleanup

Avast Free Antivirus internet tarayıcılarınızı gözden düşmüş eklentiler ve servislerden koruma nedeniyle Browser Cleanıp aracıyla birlikte geliyor. Bu sayede başlıca sayfanızı ve arama motorunuzu değiştiren eklentilerden, gereksiz vasıta çubuklarından kurtulabiliyor, tarayıcılarınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebiliyorsunuz.

Pasif Mod

Eğer bilgisayarınızda 2. bir antivirüs çözümü kullanmak isterseniz bu moddan faydalanabilirsiniz. Bu sayede Avast’ı veya diğer emniyet yazılımını kaldırma derdi olmadan 2 yazılımı benzer anda kullanabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
ARTILAR

Dosya saygınlığı

Uzakta erişim desteği

Bulut tabanlı koruma

Grafiksel Türkçe arayüz

Bedava başvuru formu

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi