InSpectre indir

InSpectre indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

InSpectre ile bilgisayarınızın performansının Meltdown ve Spectre yamalarından sonradan ne dek düşeceğini görebiliyorsunuz

InSpectre, kısa bir süre önce duyurulan Meltdown ve Spectre emniyet açıkları karşı geliştirilen bir saptama ve tahlil programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir güvenlik açığı tespit programı olan InSpectre, esas olarak bilgisayarınızın donanımını inceliyor ve bilgisayarınızın Meltdown ve Spectre güvenlik açıkları karşı güvende olup olmadığını size raporluyor. Bunun yanına InSpectre bilgisayarınızın performansının Meltdown ve Spectre yamaları yapıldıktan sonra ne değin düşeceği konusunda da bilgi veriyor.

InSpectre, size Meltdown ve Spectre açıklarının etkisi konusunda ayrıntılı bilgiler sunmakta. Programın kullanımı oldukça kolay, InSpectre’yi indirdikten sonradan çalıştırabilmek için kurmanız gerekmiyor ve dosdoğru program başlıyor. Sonrasında size bilgisayarınızın Meltdown ve Spectre’den etkilenip etkilenmediği, performans kaybının ne derecede olacağı gösteriliyor. Açıklama bölümünü aşağı kaydırdıkça detaylı açıklamalara ulaşabiliyorsunuz.

InSpectre’nin dosya boyutu da oldukça düşük. Programın dikkat çeken özelliği ise Meltdown ve Spectre yamalarını indirdiyseniz, bu yamaları devre dışı bırakmanıza müsade vermesi. Eğer bilgisayarınıza alıngan bilgiler girmiyorsanız, bilgisayarınızın performansının düşmesini durdurmak adına bu özelliği kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi