Intel Anti-Theft Service indir

Intel Anti-Theft Service indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Intel Anti-Theft Service, olası çalınma ve kaybolmalara aleyhinde özel veri ve dokümanlarınızın güvenliğini sağlayan bir programdır.

Bilgisayarlar, şahısların özel hayatlarından paha biçilmez meslek sırlarına dek çeşitli kayda değer bilgiler içerebiliyor. Bu gibi data ve belgelerle öbür bir değere sahip olan bilgisayarların çalınması veya kaybolması ile birlikte oldukça yüksek seviyede tehlikeli durumlar ortaya çıkabiliyor.

Intel Anti-Theft Service ile muhtemel kayıp ve çalınma olaylarına karşı emniyet önlemi alabilirsiniz. Bilgisayarın çalınması veya kaybolması durumunda Intel Anti-Theft Service üzerinden bilgileri uzakta kilitlemek mümkün. Intel Anti-Theft Service internet adresi üzerinden gerçekleşecek bu işlemle önemli veri ve belgelerinize bir başkasının ulaşması namına muhtemel olduğunca önlem almış olursunuz. Intel Anti-Theft Service bununla beraber masaüstü çözümler de sunabiliyor ve kullanıcısına çeşitli özellikler sunuyor.

Birdenbire pozitif bilgisayarı tek hesap üzerinden kontrol edebilir ve işlem yapabilirsiniz.

Not: Programı indirmek için öncelikle yönlendireceğimiz intel ekranından tescil olmalısınız. İndirme dosyasını bu işlemin gerisinde edinebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi