Intel-SA-00086 Detection Tool indir

Intel-SA-00086 Detection Tool indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
32 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Intel’in kritik güvenlik açığından etkilenip etkilenmediğinizi öğrenin.

Intel-SA-00086 Detection Tool, Intel işlemcili Windows PC kullanıcıları için yayınlanmış ücretsiz güvenlik açığı tespit arabulucu. Intel Skylake, Kaby Lake ve Kaby Lake R işlemcilerinin yanı sıra Xeon E3-1200 v5 ve v6, Xeon Scalable ailesi ve Xeon W ailesinin etkilendiği büyük emniyet açığına karşı kullanıcılara sistemlerini bu araçla taratmaları öneriliyor.

Hacker’ların parolaya gerek duymadan kulanıcıların sistemine sızmalarına izin veren kritik güvenlik açığı, PC’ler, sunucular ve IoT platformlarını etkiliyor. Intel’in çoğu işlemcisinde saptama ettiği emniyet açığı için yayınladığı Intel-SA-00086 Detection Tool, sistemde seri bir tarama yaparak güvenlik açığından etkilenip etkilenmediğinize ilişkin uyarıda bulunuyor. Sisteminiz bu emniyet açığından etkilenmişse, yayınlanan güncellemeleri edinmek için sistem üreticinizle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Not: Intel’in güvenlik açığı hakkında teknik detaya sayfasından erişebilir, yazılım güncellemesine ilişkin bilgiyi sayfasından alabilirsiniz.

İLGİLİ SORULAR

En İyi LGA 775 Pin Intel İşlemci Hangisi? Android İçin En İyi Antivirüs Uygulaması Hangisi? Videodaki Kişinin Yüzünü Nasıl Netleştirebilirim? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

32 kez indirildi