Internet Access Controller indir

Internet Access Controller indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Internet Access Controller, internet erişimini kontrol etmek, alıkoymak ve kısıtlamak için kullanabileceğiniz bir güvenlik programıdır.

Anekdot: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz İnternet Güvenliği kategorimize göz atabilirsiniz.

Internet Access Controller, bilgisayarınız üzerinde ayrı web sitelerine erişimi engelleyebileceğiniz ya da internet bağlantısına gereklilik duyan uygulamaları kısıtlayabileceğiniz kuvvetli bir güvenlik programıdır.

Windows işletim sisteminiz üzerinde yer alan her kullanıcı hesabı için bambaşka kurallar tanımanıza olasılık sağlamaktadır ancak bu özelliği kullanabilmek için yönetici ayrıcalıklarına gereksinim duymaktadır.

Düzenlemiş olduğunuz ayarları hiç kimsenin karıştırmaması veya kurcalamaması için parola korumasına da sahip olan program oldukça güvenlidir.

Kullanımı epeyce basit olan program epeyce şık ve çağdaş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve programın arayüzü üzerinde yapabileceğiniz bütün işlemler iyi kategorize edilmiş sekmeler aşağı kullanıcılara sunulmaktadır.

Servislere ait IP adreslerini ve kendi belirleyeceğiniz web sitelerini program yardımıyla engelleyebileceğiniz gibi tekrar program içerisinde bulunan zamanlama özelliği doğru, kayıtlı müdahale etme ve kısıtlama işlemlerini belirtilen saatler aralarında gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitelerini, IP adreslerini ve internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulamaları engelleyebileceğiniz veya kısıtlayabileceğiniz program sistem kaynaklarını hiç yormadan arka planda çalışmaktadır. Bu stil bir güvenlik programına ihtiyaç duyuyorsanız Internet Access Controller’ı mutlaka denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

15 kez indirildi