IObit Malware Fighter Free indir

IObit Malware Fighter Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IObit Malware Fighter ile casus yazılımlar dahil bütün zararlı uygulamalar silinerek bilgisayar hakiki zamanlı olarak korunuyor.

IObit Malware Fighter Free programı, bilgisayarını malware tehditlerden korumak isteyen kullanıcıların sahip olmak isteyebilecekleri ücretsiz seçenekler aralarında yer alıyor ve işini en iyi yapan uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Bilgisayarımıza kurduğumuz programların zaman zaman beraberlerinde malware uygulamalarla birlikte kurulmalarına karşı bir çözüm olarak üretilmiş olan program, kişisel veri hırsızlıklarının önlenmesi konusunda da oldukça yetkin.

Sadece kurulumlar sırasında değil, programların çalışması esnasındaki davranışları da hemen olan olarak gözlemleyebilen IObit Malware Fighter Free, bir anti-malware çözümü olarak malware davranışlar içerisine giren uygulamaların bu davranışlarını anında göz altına alıyor ve gerekli hallerde kullanıcıyı uyararak programa engel oluyor.

Malware programlarının sistem üzerinde değişikliklere kalkışma, kullanıcı bilgilerini çalma, reklam görüş gibi öyle fazla zararlı davranışı bulunduğu için, malwareları kaldırmak ve bilgisayardan bütün malwareları arındırmak oldukça önemli bir ayla geliyor.

Programın trojan, keylogger, spyware, adware gibi böylece fazla tehlikeli malware türevine karşı koruma olanağı sağlaması ile bilgisayarınızın güvenliğinden her zaman muhakkak olabiliyorsunuz. Bilgisayarda bulunan diğer antivirüs programlarıyla ahenkli bir şekilde çalışabilmesi tamamen yersiz uyarı ve takılmalarla karşılaşmak da mümkün yok.

PC’nizin güvenliğinden emin elde etmek ve tüm zararlı uygulamalardan uzaktan durmak istiyorsanız IObit Malware Fighter Free’ye göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi