IObit Protected Folder indir

IObit Protected Folder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IObit Protected Folder ile dosya klasörlerinizi şifreleyerek koruyabilirsiniz.

IObit Protected Folder, dosya ve klasörlerinizi şifreleyerek görüntülenmeye, kopyalanmaya ve değiştirilmeye aleyhinde korumanızı sağlayan bir güvenlik programıdır.

Gizliliğinizi ve manâlı verilerinizi bilgi kaybına, çalınmaya karşı koruyan bu güvenlik çözümünün kullanımı son derece basittir. Kilitlemek istediğiniz dosya vey klasörü programın içerisine sürükleyerek zahmetsizce şifreleme işlemini başlatabilirsiniz. Dilerseniz klasik bir yöntem olan “Ekle”ye tıklayara ta şifrelemeniz muhtemel. Program içerisinden kilitleme işlemi uyguladığınız dosyanızın durumunu görebilir, Seçenekler sekmesinden yeni parola belirleyebilir, Kullanıcı Arayüzü sekmesinden dil seçeneğini değiştirebilirsiniz. Programın öne çıkan özellikleri:

Paylaşılan bilgisayarlarda gizliliğinizin açığa çıkmaz. Verilerinizi hırsızlara aleyhinde korunur. Farklı ihtiyaçlar için ansızın pozitif koruma seviyesi Kullanımı fazla kolaydır.

Ayrıntılı ayarlarla uğraşmadan klasör ve dosyalarınızı şifreleyebileceğiniz Türkçe bir program arıyorsanız IObit Protected Folder tam size kadar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi