IObit Uninstaller

IObit Uninstaller

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
44 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IObit Uninstaller programını ücretsiz olarak kullanarak bilgisayarınızdaki gözden düşmüş yazılımları zahmetsizce kaldırabilirsiniz.

IObit Uninstaller, PC kullanıcılarının bilgisayar bakımlarını ve program kaldırma ihtiyaçlarını fazla daha kolay ve seri bir şekilde gerçekleştirebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve bu nedenle bir vakit daha sonra PC’lerimizde yersiz programların ve verilerin birikmesinden kaynaklanan yavaşlamaların ve sıkıntıların ortadan kaldırılmasında kullanılıyor.

Zira programı kullandığınızda, Windows’un kendi Program Ekle/Kaldır menüsünde yer almayan veya buradan kaldırılması olası olmayan tüm programları ortadan kaldırmanız muhtemel hale geliyor. Ayrıca bilgisayarınızda önceden yüklü olarak gelen Windows 8 ve 8.1 uygulamalarını da ortadan kolayca kaldırabiliyorsunuz.

Uzun süreli PC kullanımlarında, bilgisayarın kayıt defterinde binlerce program ve uygulamanın artıkları birikmektedir. Programlar sistemden kaldırılsalar bile bu artıklar orada durmaya devam ederler ve IObit Uninstaller bu artıkları da hedefleyerek bilgisayarın tescil defterinin yersiz girdilerden korunmasına muavin olmakta hiç bir sorun yaşamıyor.

Eğer program kaldırma işlemleri ya da tescil defteri arıtma sırasında bilgisayarınızda herhangi bir sorun meydana gelirse, bu sorunlardan geri dönüş olabilmek için otomatik olarak sistem geri doldurma noktası da yaratabilmenize olasılık tanıyan program, bu işleve gereksinim duymayacağınız kadar stabil bir şekilde çalışıyor.

Ara Sıra Windows güncellemelerinin da özellikle eski bilgisayarlarda sorunlara sebep olabilmesi sebebiyle kullanıcılar bu güncellemelerden kurtulmak isteyebiliyorlar. IObit Uninstaller’ın Windows Update silme özelliğinden faydalanarak PC’nizde sorunlar çıkaran güncellemeleri de ortadan kaldırabilirsiniz.

Web tarayıcınıza bir şekilde bulaşan ve geri kaldıramadığınız zararlı eklentilerin de ortadan kaldırılması için programdan faydalanabilirsiniz. Bu eklentiler arasında anasayfa değiştiren eklentilerden tutun da arama motorunu değiştirenler ya da bireysel bilgilerinizi çalmaya çalışanlara kadar çok dağıtılmış durumlarla rastlamak olası olduğundan bir an önce sisteminizden temizlemeniz gerekmekte.

Bedava olarak sunulması ve çok kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelmesi onu program kaldırma araçları arasında oldukça kıymetli bir yere koyuyor. Eğer Windows’un standart program kaldırma uygulamasını etkisiz buluyor ve daha kökten bir çözüm arıyorsanız muhakkak bilgisayarlarınızda bulundurmanız gereken sistem bakım uygulamaları aralarında yer almalı.

İndir

44 kez indirildi