IObit Unlocker

IObit Unlocker

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IObit Unlocker ile kilitli dosyaları zahmetsizce silebilirsiniz.

IObit Unlocker, silmeye çalıştığınız lakin silinmemekte ısrar eden dosya ve klasörlerinizi bir çırpıda silmenize yarayan küçük boyutlu elverişli bir programdır. “Dosya silinemiyor”, “Erişim Engellendi”, “Bu dosya başka bir program göre kullanılıyor” kusur mesajlarını ortadan kaldıran program -alıştırma biçimiyle- Unlocker’a epeyce benziyor.

Kısa bir kurulumun gerisinde program kendisini sağ tık menüsüne otomatik olarak yerleştiriyor. Böylece silmekte sorun yaşadığınız dosya ve klasörlerinize sağ tıklayarak yapacağınız işlemini hızlıca seçebiliyorsunuz. Program ile sorunlu dosyanın kilidini açıp silebilir, kilidini açıp her tarafta adlandırabilir, kilidini açıp taşıyabilir ya da kopyabilirsiniz. Dilerseniz programı açıp, “Ekle” butonuna tıklayarak seçtiğiniz dosyaların kilidini kaldırıp, silebilirsiniz. Türkçe dil desteği sunan programın Ayarlar menüsü aracılığıyla programın resimli anlatımına ulaşabilir, güncelleme kontrolü yapabilir, teknik destek alabilirsiniz.

Not: Programı kurarken “Toolbar” kurulum seçenekleri sunulmaktadır, “Atla”ya tıklayarak yersiz araç çubuklarını sisteminize kurmamanızı öneririz.

İndir

25 kez indirildi